Tramvaj - 8

8

Kamenné Nám.

MHD Bratislava-Tram

8 tramvaj jízdní řád cesty a zastávky

8 tramvaj (Směr: Kamenné Nám.) má 15 stanic odjíždí z Astronomická a končí v Kamenné Nám..

8 tramvaj náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 4:50 a končí v 23:52. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte 8 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Kamenné Nám.

Astronomická Nejbližší odjezdy
Chlumeckého 18469/40 Ružinovská, Bratislava Nejbližší odjezdy
Súmračná Nejbližší odjezdy
Tomášikova 46 Komárnická, Bratislava Nejbližší odjezdy
Herlianska-Oc Retro Ružinovská, Bratislava Nejbližší odjezdy
Nemocnica Ružinov 113/8 Komárnická, Bratislava Nejbližší odjezdy
Slovanet 72 Záhradnícka, Bratislava Nejbližší odjezdy
Saleziáni 568/32 Miletičova, Bratislava Nejbližší odjezdy
Trnavské Mýto 4926/56 Krížna, Bratislava Nejbližší odjezdy
Legionárska 4092/34 Krížna, Bratislava Nejbližší odjezdy
Blumentál 2778/37 Radlinského, Bratislava Nejbližší odjezdy
Stu 2767/13 Radlinského, Bratislava Nejbližší odjezdy
Vysoká 53 Obchodná, Bratislava Nejbližší odjezdy
Poštová-Martinus 513/14 Obchodná, Bratislava Nejbližší odjezdy
Kamenné Nám. 2183/9 Špitálska, Bratislava Nejbližší odjezdy

8 Často kladené dotazy

V kolik začne 8 tramvaj fungovat?

8 tramvaj začíná fungovat v 4:50 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 8 tramvaj fungovat?

8 tramvaj přestává jezdit v 23:52 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 8 tramvaj?

Kdy dorazí Kamenné Nám. Tramvaj? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Kamenné Nám. Tramvaj, která je vám nejblíže

Seznam 8 tramvaj zastávek

Astronomická • Chlumeckého • Súmračná • Tomášikova • Herlianska-Oc Retro • Nemocnica Ružinov • Slovanet • Saleziáni • Trnavské Mýto • Legionárska • Blumentál • Stu • Vysoká • Poštová-Martinus • Kamenné Nám.

Seznam 8 tramvaj ulic

18469/40 Ružinovská • 46 Komárnická • Ružinovská • 113/8 Komárnická • 72 Záhradnícka • 568/32 Miletičova • 4926/56 Krížna • 4092/34 Krížna • 2778/37 Radlinského • 2767/13 Radlinského • 53 Obchodná • 513/14 Obchodná • 2183/9 Špitálska

8 tramvaj Jízdní řád

8 tramvaj linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 4:50 - 23:52

Pondělí 4:50 - 23:52
Úterý 4:50 - 23:52
Středa 4:50 - 23:52
Čtvrtek 4:50 - 23:52
Pátek 4:50 - 23:52
Sobota 4:50 - 23:52
Neděle 4:50 - 23:52
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 85+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka 8 tramvaj cesty je Astronomická a poslední zastávka je Kamenné Nám.. 8 (Směr: Kamenné Nám.) je v provozu během víkendy.

Další informace: 8 má 15 stanic a celková doba cesty je zhruba 16 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí MHD Bratislava-Tram navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Bratislava, a pomůže vám najít nejbližší 8 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 8 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.

8 v okolí

Alternativní cíle

MHD Bratislava-Tram linky v Bratislava

5 9 6 1 4 3 2

8 Často kladené dotazy

V kolik začne 8 tramvaj fungovat?

8 tramvaj začíná fungovat v 4:50 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 8 tramvaj fungovat?

8 tramvaj přestává jezdit v 23:52 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 8 tramvaj?

Kdy dorazí Kamenné Nám. Tramvaj? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Kamenné Nám. Tramvaj, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další