Linka 841
Benešov - Načeradec,Zdiměřice
ČSAD Benešov s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Benešov s.r.o. 841 autobus (Aktualizováno)
841 autobus (Načeradec) má 10 zastávek odjíždí z Načeradec, Zdiměřice a končí v Načeradec.
Vyberte 841 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Načeradec (10 zastávek)
Načeradec, Zdiměřice
Načeradec, Zdiměřice
Načeradec, Slavětín, Huť
Načeradec, Rozc.Zdiměřice
Načeradec, Řísnice
Načeradec, Slavětín
Načeradec, Jizbice
Načeradec, Olešná, Háj.
Načeradec, Olešná
Načeradec
841 Často kladené dotazy
V kolik začne 841 autobus fungovat?
Služby na 841 autobus začínají v 06:42 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 841 autobus fungovat?
Služby na 841 autobus končí v 15:50 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 841 autobus?
Kdy přijde linka Benešov - Načeradec,Zdiměřice autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Benešov - Načeradec,Zdiměřice autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 841 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 841. autobus zastávka.
841 autobus Jízdní řád
841 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 06:42 - 15:50
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:42 - 15:50 | 154 - 212 |
út | 06:42 - 15:50 | 154 - 212 |
st | 06:42 - 15:50 | 154 - 212 |
čt | 06:42 - 15:50 | 154 - 212 |
pá | 06:42 - 15:50 | 154 - 212 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ČSAD Benešov s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 841 (od Načeradec, Zdiměřice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 841 v reálném čase. (Načeradec) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Benešov s.r.o..
Jízdné za linku 841 autobus
Ceny ČSAD Benešov s.r.o. 841 (Načeradec) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Benešov s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Benešov s.r.o..
841 (ČSAD Benešov s.r.o.)
První zastávka 841 autobus cesty je Načeradec, Zdiměřice a poslední zastávka je Načeradec. 841 (Načeradec) je v provozu během víkendy.
Další informace: 841 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Benešov s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 841 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 841 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 841 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 841 (Načeradec) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 841 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Benešov s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Benešov s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Benešov s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 841, v Praha
ČSAD Benešov s.r.o. linky v Praha
- 792 - Vlašim,Hrazená Lhota - Vracovice - Rataje/ Jízdní řád
- 793 - Vlašim - Radošovice - Divišov - Ostředek/ Jízdní řád
- 848 - Vlašim - Pravonín - Načeradec/ Jízdní řád
- 790 - Vlašim - Libež - Divišov/ Jízdní řád
- MHD 6 - MHD Benešov ČERVENÁ Terminál - Konopiště, informační centrum/ Jízdní řád
- ŠKOLNÍ 3 - Školní Říčany Š3 Jažlovice - MŠ Zahrádka - Komenského nám. - ZŠ U Říčanského lesa/ Jízdní řád
- MHD 3 - MHD Říčany 3 MODRÁ Jažlovice - Nádraží - Pacov/ Jízdní řád
- 566 - Vojkov - Votice/ Jízdní řád
- 752 - Benešov - Týnec nad Sázavou - Jílové u Prahy/ Jízdní řád
- MHD 7 - MHD Říčany 7 FIALOVÁ Náměstí - Nádraží - Srnčí/Černokostelecká/ Jízdní řád
- 758 - Benešov - Postupice - Vlašim/ Jízdní řád
- 795 - Vlašim - Zruč nad Sázavou/ Jízdní řád
- 759 - Benešov - Maršovice - Křečovice,Strážovice - Neveklov/ Jízdní řád
- 845 - Zruč nad Sázavou - Dolní Kralovice - Ježov/ Jízdní řád
- MHD 2 - MHD Říčany 2 ČERVENÁ Pastelkov - Nemocnice - Nádraží - Náměstí - Kuří/ Jízdní řád
- MHD 5 - MHD Benešov ŽLUTÁ Albert - Nemocnice - Terminál - Křižíkova - Mariánovice/ Jízdní řád
- 757 - Benešov - Bystřice,Jarkovice - Bystřice,Tvoršovice - Bystřice/ Jízdní řád
- MHD 2 - MHD Benešov ZELENÁ MŠ Úsměv - Terminál - Černoleská - Mariánovice/ Jízdní řád
- 755 - Benešov - Neveklov - Rabyně,Měřín/ Jízdní řád
- 558 - Olbramovice - Bystřice/ Jízdní řád