Linka 842
Vlašim - Borovnice - Studený - Dolní Kralovice
ČSAD Benešov s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Benešov s.r.o. 842 autobus (Aktualizováno)
842 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Dolní Kralovice a končí v Křivsoudov.
Vyberte 842 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Křivsoudov (12 zastávek)
Dolní Kralovice
Dolní Kralovice, Záv.
Tomice, U Mostu
Tomice
Dolní Kralovice, Střítež, Rozc.
Loket U Čechtic, Brzotice, Rozc.I
Loket U Čechtic, Motorest
Loket U Čechtic
Loket U Čechtic, Alberovice
Křivsoudov, Rozc.Lhota Bubeneč
Křivsoudov, U Kostela
Křivsoudov
842 Často kladené dotazy
V kolik začne 842 autobus fungovat?
Služby na 842 autobus začínají v 06:36 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 842 autobus fungovat?
Služby na 842 autobus končí v 12:04 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 842 autobus?
Kdy přijde linka Vlašim - Borovnice - Studený - Dolní Kralovice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vlašim - Borovnice - Studený - Dolní Kralovice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 842 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 842. autobus zastávka.
842 autobus Jízdní řád
842 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:36 - 18:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:36 - 18:15 | 105 |
út | 06:36 - 18:15 | 105 |
st | 06:36 - 18:15 | 105 |
čt | 06:36 - 18:15 | 105 |
pá | 06:36 - 18:15 | 105 |
so | 08:00 - 12:04 | 244 |
ne | 08:00 - 12:04 | 244 |
Provozní upozornění pro ČSAD Benešov s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 842 (od Dolní Kralovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 842 v reálném čase. (Křivsoudov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Benešov s.r.o..
Jízdné za linku 842 autobus
Ceny ČSAD Benešov s.r.o. 842 (Křivsoudov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Benešov s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Benešov s.r.o..
842 (ČSAD Benešov s.r.o.)
První zastávka 842 autobus cesty je Dolní Kralovice a poslední zastávka je Křivsoudov. 842 (Křivsoudov) je v provozu během každý den.
Další informace: 842 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 18 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Benešov s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 842 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 842 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 842 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 842 (Křivsoudov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 842 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Benešov s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Benešov s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Benešov s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 842, v Praha
842 - Alternativní cíle
ČSAD Benešov s.r.o. linky v Praha
- 554 - Benešov - Votice/ Jízdní řád
- MHD 7 - MHD Říčany 7 FIALOVÁ Náměstí - Nádraží - Srnčí/Černokostelecká/ Jízdní řád
- MHD 2 - MHD Benešov ZELENÁ MŠ Úsměv - Terminál - Černoleská - Mariánovice/ Jízdní řád
- 758 - Benešov - Postupice - Vlašim/ Jízdní řád
- 790 - Vlašim - Libež - Divišov/ Jízdní řád
- 752 - Benešov - Týnec nad Sázavou - Jílové u Prahy/ Jízdní řád
- 485 - Týnec nad Sázavou - Netvořice - Rabyně,Měřín/ Jízdní řád
- MHD 1 - MHD Říčany 1 ŽLUTÁ Strašín - Olivovna - Nádraží - OÁZA/ Jízdní řád
- 844 - Vlašim - Trhový Štěpánov - Snět/ Jízdní řád
- 550 - Votice - Vlašim/ Jízdní řád
- 757 - Benešov - Bystřice,Jarkovice - Bystřice,Tvoršovice - Bystřice/ Jízdní řád
- 841 - Benešov - Načeradec,Zdiměřice/ Jízdní řád
- 755 - Benešov - Neveklov - Rabyně,Měřín/ Jízdní řád
- 848 - Vlašim - Pravonín - Načeradec/ Jízdní řád
- 798 - Benešov - Čakov - Ostředek/ Jízdní řád
- MHD 5 - MHD Benešov ŽLUTÁ Albert - Nemocnice - Terminál - Křižíkova - Mariánovice/ Jízdní řád
- MHD 1 - MHD Benešov ORANŽOVÁ Racek - Albert - Nezvalova - Terminál - Okrouhlice/ Jízdní řád
- 558 - Olbramovice - Bystřice/ Jízdní řád
- 854 - Vlašim - Načeradec - Lukavec - Pacov/ Jízdní řád
- MHD 1 - Městská doprava Vlašim/ Jízdní řád