Linka 93
Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 93 tramvaj (Aktualizováno)
93 tramvaj ה má 35 stanic odjíždí z Vozovna Pankrác a končí v Sídliště Ďáblice.
Vyberte 93 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sídliště Ďáblice (35 zastávek)
Vozovna Pankrác
Na Veselí
Kotorská
Pražského Povstání
Palouček
Nuselská Radnice
Otakarova
Divadlo Na Fidlovačce
Svatoplukova
Ostrčilovo Náměstí
Albertov
Botanická Zahrada
Karlovo Náměstí
Novoměstská Radnice
Lazarská
Národní Třída
Národní Divadlo
Karlovy Lázně
Staroměstská
Právnická Fakulta
Čechův Most
Strossmayerovo Náměstí
Veletržní Palác
Výstaviště
Nádraží Holešovice
Trojská
Nad Trojou
Hercovka
Ke Stírce
Kobylisy
Střelničná
Kyselova
Ládví
Štěpničná
Sídliště Ďáblice
93 Často kladené dotazy
V kolik začne 93 tramvaj fungovat?
Služby na 93 tramvaj začínají v 00:23 dne neděle, pondělí, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 93 tramvaj fungovat?
Služby na 93 tramvaj končí v 23:53 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 93 tramvaj?
Kdy přijde linka Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 93 tramvaj společnosti DPP na Den práce / Prvního máje?
Provozní doba 93 tramvaj na Den práce / Prvního máje se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 93 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 93. tramvaj stanice.
93 tramvaj Jízdní řád
93 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:23 - 23:53
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:23 - 23:53 | 30 |
út | 23:23 - 23:53 | 12 - 18 |
st | 00:23 - 23:53 | 18 - 30 |
čt | 00:23 - 23:53 | 18 - 30 |
pá | 00:23 - 23:53 | 18 - 30 |
so | 00:23 - 23:53 | 18 - 30 |
ne | 00:23 - 23:53 | 18 - 30 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 93 (od Vozovna Pankrác), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 93 v reálném čase. (Sídliště Ďáblice) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 93 tramvaj
Ceny DPP 93 (Sídliště Ďáblice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
93 (DPP)
První zastávka 93 tramvaj cesty je Vozovna Pankrác a poslední zastávka je Sídliště Ďáblice. 93 (Sídliště Ďáblice) je v provozu během každý den.
Další informace: 93 má 35 stanic a celková doba cesty je zhruba 55 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 93 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 93 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 93 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 93 (Sídliště Ďáblice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 93 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 93, v Praha
93 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 8 - Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín/ Jízdní řád
- 11 - Spojovací - Spořilov/ Jízdní řád
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 95 - Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 90 - Radošovická - Vozovna Žižkov, Bílá Labuť - Flora
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 17 - Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 9 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 33 - Bílá Hora - Malostranská - Bílá Hora
- 97 - Bílá Hora - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 23 - Královka - Zvonařka/ Jízdní řád
- 27 - Březiněveská - Libuš/ Jízdní řád
- 34 - Lehovec - Palmovka
- 92 - Levského - Lehovec/ Jízdní řád
- 91 - Divoká Šárka - Staré Strašnice/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád