Metro - A

A

Nemocnice Motol - Petřiny - Skalka - Depo Hostivař

Metro A

A metro jízdní řád cesty a zastávky

A metro (Směr: Depo Hostivař) má 17 stanic odjíždí z Nemocnice Motol a končí v Depo Hostivař.

A metro náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 0:01 a končí v 23:51. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte A metro stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Depo Hostivař

Nemocnice Motol Nejbližší odjezdy
Petřiny Brunclíkova, Praha Nejbližší odjezdy
Nádraží Veleslavín Evropská 175/115, Praha Nejbližší odjezdy
Bořislavka Evropská 598/67, Praha Nejbližší odjezdy
Dejvická Evropská 1272/3, Praha Nejbližší odjezdy
Hradčanská Dejvický tunel, Praha Nejbližší odjezdy
Malostranská Valdštejnská 150/4, Praha Nejbližší odjezdy
Staroměstská Žatecká, Praha Nejbližší odjezdy
Můstek - A Václavské náměstí, Praha Nejbližší odjezdy
Muzeum - A Vinohradská, Praha Nejbližší odjezdy
Náměstí Míru Slezská 126/6, Praha Nejbližší odjezdy
Jiřího Z Poděbrad Nejbližší odjezdy
Želivského Vinohradská 2733/157a, Praha Nejbližší odjezdy
Strašnická Mrštíkova 858/33, Praha Nejbližší odjezdy
Skalka Na Padesátém, Praha Nejbližší odjezdy
Depo Hostivař Nejbližší odjezdy

A Často kladené dotazy

V kolik začne A metro fungovat?

A metro začíná fungovat v 0:01 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává A metro fungovat?

A metro přestává jezdit v 23:51 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí A metro?

Kdy dorazí Nemocnice Motol - Petřiny - Skalka - Depo Hostivař Metro? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Nemocnice Motol - Petřiny - Skalka - Depo Hostivař Metro, která je vám nejblíže

Seznam A metro zastávek

Nemocnice Motol • Petřiny • Nádraží Veleslavín • Bořislavka • Dejvická • Hradčanská • Malostranská • Staroměstská • Můstek - A • Muzeum - A • Náměstí Míru • Jiřího Z Poděbrad • Flora • Želivského • Strašnická • Skalka • Depo Hostivař

Seznam A metro ulic

Brunclíkova • Evropská 175/115 • Evropská 598/67 • Evropská 1272/3 • Dejvický tunel • Valdštejnská 150/4 • Žatecká • Václavské náměstí • Vinohradská • Slezská 126/6 • Vinohradská 2733/157a • Mrštíkova 858/33 • Na Padesátém

A metro Jízdní řád

A metro linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 0:01 - 23:51

Pondělí 0:01 - 23:51
Úterý 0:01 - 23:51
Středa 0:01 - 23:51
Čtvrtek 0:01 - 23:51
Pátek 0:01 - 23:51
Sobota 0:01 - 23:51
Neděle 0:01 - 23:51
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 85+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka A metro cesty je Nemocnice Motol a poslední zastávka je Depo Hostivař. A (Směr: Depo Hostivař) je v provozu během víkendy.

Další informace: A má 17 stanic a celková doba cesty je zhruba 31 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Metro A navrhované cesty, metro sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší A metro stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a metro jízdní řád pro A metro, které si sebou můžete vzít na cestu.

A v okolí

A Často kladené dotazy

V kolik začne A metro fungovat?

A metro začíná fungovat v 0:01 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává A metro fungovat?

A metro přestává jezdit v 23:51 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí A metro?

Kdy dorazí Nemocnice Motol - Petřiny - Skalka - Depo Hostivař Metro? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Nemocnice Motol - Petřiny - Skalka - Depo Hostivař Metro, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další