Metro - B

B

Zličín - Černý Most

Metro B

Stav linky: Upravená služba

Publikováno na: 10/15/2018 11:32 PM
Postihnuté linky: Metro B - B
Karlovo náměstí

B metro jízdní řád cesty a zastávky

B metro (Směr: Černý Most) má 24 stanic odjíždí z Zličín a končí v Černý Most.

B metro náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 0:00 a končí v 23:50. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte B metro stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Černý Most

Zličín Řevnická, Praha Nejbližší odjezdy
Stodůlky Náměstí Junkových 2772/1, Praha Nejbližší odjezdy
Luka Luka, Praha Nejbližší odjezdy
Lužiny Archeologická 2636/3, Praha Nejbližší odjezdy
Hůrka Sluneční náměstí 2563/1, Praha Nejbližší odjezdy
Nové Butovice Bucharova 1314/8, Praha Nejbližší odjezdy
Jinonice V Zářezu 902/6, Praha Nejbližší odjezdy
Smíchovské Nádraží Nádražní 279/1, Praha Nejbližší odjezdy
Anděl Bozděchova 1840/7, Praha Nejbližší odjezdy
Karlovo Náměstí Trojanova 339/13, Praha Nejbližší odjezdy
Národní Třída Magdalény Rettigové 47/4, Praha Nejbližší odjezdy
Můstek - B Jungmannovo náměstí 758/21, Praha Nejbližší odjezdy
Náměstí Republiky Na Poříčí 8, Praha Nejbližší odjezdy
Florenc - B Na Poříčí 2080/54, Praha Nejbližší odjezdy
Křižíkova Křižíkova 393/73, Praha Nejbližší odjezdy
Invalidovna Sokolovská 663/136c, Praha Nejbližší odjezdy
Palmovka Na žertvách 897/12, Praha Nejbližší odjezdy
Českomoravská Kovářská 939/4, Praha Nejbližší odjezdy
Vysočanská Freyova 35, Praha Nejbližší odjezdy
Kolbenova Kolbenova 931/40b, Praha Nejbližší odjezdy
Hloubětín Poděbradská 539/93, Praha Nejbližší odjezdy
Rajská Zahrada Nejbližší odjezdy
Černý Most Černý Most, Praha Nejbližší odjezdy

B Často kladené dotazy

V kolik začne B metro fungovat?

B metro začíná fungovat v 0:00 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává B metro fungovat?

B metro přestává jezdit v 23:50 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí B metro?

Kdy dorazí Zličín - Černý Most Metro? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Zličín - Černý Most Metro, která je vám nejblíže

Seznam B metro zastávek

Zličín • Stodůlky • Luka • Lužiny • Hůrka • Nové Butovice • Jinonice • Radlická • Smíchovské Nádraží • Anděl • Karlovo Náměstí • Národní Třída • Můstek - B • Náměstí Republiky • Florenc - B • Křižíkova • Invalidovna • Palmovka • Českomoravská • Vysočanská • Kolbenova • Hloubětín • Rajská Zahrada • Černý Most

Seznam B metro ulic

Řevnická • Náměstí Junkových 2772/1 • Luka • Archeologická 2636/3 • Sluneční náměstí 2563/1 • Bucharova 1314/8 • V Zářezu 902/6 • Nádražní 279/1 • Bozděchova 1840/7 • Trojanova 339/13 • Magdalény Rettigové 47/4 • Jungmannovo náměstí 758/21 • Na Poříčí 8 • Na Poříčí 2080/54 • Křižíkova 393/73 • Sokolovská 663/136c • Na žertvách 897/12 • Kovářská 939/4 • Freyova 35 • Kolbenova 931/40b • Poděbradská 539/93 • Černý Most

B metro Jízdní řád

B metro linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 0:00 - 23:50

Pondělí 0:00 - 23:50
Úterý 0:00 - 23:50
Středa 0:00 - 23:50
Čtvrtek 0:00 - 23:50
Pátek 0:00 - 23:50
Sobota 0:00 - 23:50
Neděle 0:00 - 23:50
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 83+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka B metro cesty je Zličín a poslední zastávka je Černý Most. B (Směr: Černý Most) je v provozu během víkendy.

Další informace: B má 24 stanic a celková doba cesty je zhruba 41 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Metro B navrhované cesty, metro sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší B metro stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a metro jízdní řád pro B metro, které si sebou můžete vzít na cestu.

B v okolí

Praha veřejná hromadná doprava

B Často kladené dotazy

V kolik začne B metro fungovat?

B metro začíná fungovat v 0:00 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává B metro fungovat?

B metro přestává jezdit v 23:50 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí B metro?

Kdy dorazí Zličín - Černý Most Metro? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Zličín - Černý Most Metro, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další