Metro - C

C

Letňany - Ládví - Háje

Metro C

C metro jízdní řád cesty a zastávky

C metro (Směr: Letňany) má 20 stanic odjíždí z Háje a končí v Letňany.

C metro náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 0:04 a končí v 23:54. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte C metro stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Letňany

Háje Kupeckého 760/3, Praha Nejbližší odjezdy
Chodov Chodov, Praha Nejbližší odjezdy
Kačerov Budějovická 618/53, Praha Nejbližší odjezdy
Budějovická Budějovická 64, Praha Nejbližší odjezdy
Pankrác Na Pankráci 1727/86, Praha Nejbližší odjezdy
Pražského Povstání Lomnického 1635/8, Praha Nejbližší odjezdy
Vyšehrad Nusle 1670, Praha Nejbližší odjezdy
I. P. Pavlova Legerova 484/52, Praha Nejbližší odjezdy
Muzeum - C Vinohradská 1, Praha Nejbližší odjezdy
Hlavní Nádraží Nejbližší odjezdy
Florenc - C Křižíkova 332/1, Praha Nejbližší odjezdy
Nádraží Holešovice Plynární č.ev. 167, Praha Nejbližší odjezdy
Kobylisy Pod sídlištěm 187/10, Praha Nejbližší odjezdy
Střížkov Nejbližší odjezdy

C Často kladené dotazy

V kolik začne C metro fungovat?

C metro začíná fungovat v 0:04 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává C metro fungovat?

C metro přestává jezdit v 23:54 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí C metro?

Kdy dorazí Letňany - Ládví - Háje Metro? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Letňany - Ládví - Háje Metro, která je vám nejblíže

Seznam C metro zastávek

Háje • Opatov • Chodov • Roztyly • Kačerov • Budějovická • Pankrác • Pražského Povstání • Vyšehrad • I. P. Pavlova • Muzeum - C • Hlavní Nádraží • Florenc - C • Vltavská • Nádraží Holešovice • Kobylisy • Ládví • Střížkov • Prosek • Letňany

Seznam C metro ulic

Kupeckého 760/3 • Chodov • Budějovická 618/53 • Budějovická 64 • Na Pankráci 1727/86 • Lomnického 1635/8 • Nusle 1670 • Legerova 484/52 • Vinohradská 1 • Křižíkova 332/1 • Plynární č.ev. 167 • Pod sídlištěm 187/10

C metro Jízdní řád

C metro linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 0:04 - 23:54

Pondělí 0:04 - 23:54
Úterý 0:04 - 23:54
Středa 0:04 - 23:54
Čtvrtek 0:04 - 23:54
Pátek 0:04 - 23:54
Sobota 0:04 - 23:54
Neděle 0:04 - 23:54
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 85+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka C metro cesty je Háje a poslední zastávka je Letňany. C (Směr: Letňany) je v provozu během víkendy.

Další informace: C má 20 stanic a celková doba cesty je zhruba 36 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Metro C navrhované cesty, metro sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší C metro stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a metro jízdní řád pro C metro, které si sebou můžete vzít na cestu.

C v okolí

Alternativní cíle

Praha veřejná hromadná doprava

C Často kladené dotazy

V kolik začne C metro fungovat?

C metro začíná fungovat v 0:04 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává C metro fungovat?

C metro přestává jezdit v 23:54 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí C metro?

Kdy dorazí Letňany - Ládví - Háje Metro? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Letňany - Ládví - Háje Metro, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další