Vlak - S1

S1

Praha - Český Brod - Poříčany - Pečky - Kolín

České dráhy, a.s.

S1 vlak jízdní řád cesty a zastávky

S1 vlak (Směr: Kolín) má 20 stanic odjíždí z Praha Masarykovo N. a končí v Kolín.

S1 vlak náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 0:21 a končí v 23:01. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte S1 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Kolín

Praha Masarykovo N. Havlíčkova 1014/5, Praha Nejbližší odjezdy
Praha-Libeň Nejbližší odjezdy
Praha-Kyje Lednická, Praha Nejbližší odjezdy
Praha-Dolní Počernice Lanžovská 51, Hostavice Nejbližší odjezdy
Praha-Běchovice Českobrodská 54, Běchovice Nejbližší odjezdy
Praha-Běchovice Střed Nejbližší odjezdy
Praha-Klánovice U Trativodu 91, Klánovice Nejbližší odjezdy
Úvaly Jiráskova, Úvaly Nejbližší odjezdy
Tuklaty Topolová 39, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Český Brod Krále Jiřího 212, Český Brod Nejbližší odjezdy
Poříčany Nádražní 90, Poříčany Nejbližší odjezdy
Pečky J. A. Komenského 102, Pečky Nejbližší odjezdy
Velim 1. Máje 206, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Nová Ves U Kolína Sluneční 116, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Kolín Zast. Nad zastávkou, Kolín Nejbližší odjezdy

S1 Často kladené dotazy

V kolik začne S1 vlak fungovat?

S1 vlak začíná fungovat v 0:21 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává S1 vlak fungovat?

S1 vlak přestává jezdit v 23:01 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí S1 vlak?

Kdy dorazí Praha - Český Brod - Poříčany - Pečky - Kolín Vlak? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Praha - Český Brod - Poříčany - Pečky - Kolín Vlak, která je vám nejblíže

Seznam S1 vlak zastávek

Praha Masarykovo N. • Praha-Libeň • Praha-Kyje • Praha-Dolní Počernice • Praha-Běchovice • Praha-Běchovice Střed • Praha-Klánovice • Úvaly • Tuklaty • Rostoklaty • Český Brod • Klučov • Poříčany • Tatce • Pečky • Cerhenice • Velim • Nová Ves U Kolína • Kolín Zast. • Kolín

Seznam S1 vlak ulic

Havlíčkova 1014/5 • Lednická • Lanžovská 51 • Českobrodská 54 • U Trativodu 91 • Jiráskova • Topolová 39 • Krále Jiřího 212 • Nádražní 90 • J. A. Komenského 102 • 1. Máje 206 • Sluneční 116 • Nad zastávkou

S1 vlak Jízdní řád

S1 vlak linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 0:21 - 23:01

Pondělí 0:21 - 23:01
Úterý 0:21 - 23:01
Středa 0:21 - 23:01
Čtvrtek 0:21 - 23:01
Pátek 0:21 - 23:01
Sobota 0:21 - 23:01
Neděle 0:21 - 23:01
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 85+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka S1 vlak cesty je Praha Masarykovo N. a poslední zastávka je Kolín. S1 (Směr: Kolín) je v provozu během víkendy.

Další informace: S1 má 20 stanic a celková doba cesty je zhruba 68 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S1 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S1 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.

S1 v okolí

Praha veřejná hromadná doprava

S1 Často kladené dotazy

V kolik začne S1 vlak fungovat?

S1 vlak začíná fungovat v 0:21 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává S1 vlak fungovat?

S1 vlak přestává jezdit v 23:01 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí S1 vlak?

Kdy dorazí Praha - Český Brod - Poříčany - Pečky - Kolín Vlak? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Praha - Český Brod - Poříčany - Pečky - Kolín Vlak, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další