Vlak - S9

S9

Lysá nad Labem - Praha - Benešov u Prahy

České dráhy, a.s.

S9 vlak jízdní řád cesty a zastávky

S9 vlak (Směr: Benešov U Prahy) má 18 stanic odjíždí z Praha Hl.N. a končí v Benešov U Prahy.

S9 vlak náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 0:25 a končí v 23:05. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte S9 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Benešov U Prahy

Praha Hl.N. Wilsonova 300/8, Praha Nejbližší odjezdy
Praha-Vršovice Ukrajinská 304, Praha Nejbližší odjezdy
Praha-Strašnice Zast. Strančická 3276/5, Praha Nejbližší odjezdy
Praha-Hostivař Nejbližší odjezdy
Praha-Horní Měcholupy Nádraží Horní Měcholupy, Praha Nejbližší odjezdy
Praha-Uhříněves U Starého Nádraží 197/4, Uhříněves Nejbližší odjezdy
Praha-Kolovraty U železnice 645/10a, Kolovraty Nejbližší odjezdy
Říčany Nádražní 36/24, Říčany Nejbližší odjezdy
Světice V Zahradách 192, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Strančice Revoluční 383, Strančice Nejbližší odjezdy
Mnichovice Nádražní 164, Mnichovice Nejbližší odjezdy
Mirošovice U Prahy Hrusická 33, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Senohraby Hlavní 48, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Pyšely Brigádníků 8, Čerčany Nejbližší odjezdy
Benešov U Prahy Nádražní 300, Benešov Nejbližší odjezdy

S9 Často kladené dotazy

V kolik začne S9 vlak fungovat?

S9 vlak začíná fungovat v 0:25 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává S9 vlak fungovat?

S9 vlak přestává jezdit v 23:05 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí S9 vlak?

Kdy dorazí Lysá nad Labem - Praha - Benešov u Prahy Vlak? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Lysá nad Labem - Praha - Benešov u Prahy Vlak, která je vám nejblíže

Seznam S9 vlak zastávek

Praha Hl.N. • Praha-Vršovice • Praha-Strašnice Zast. • Praha-Hostivař • Praha-Horní Měcholupy • Praha-Uhříněves • Praha-Kolovraty • Říčany • Světice • Strančice • Mnichovice • Mirošovice U Prahy • Senohraby • Čtyřkoly • Pyšely • Čerčany • Mrač • Benešov U Prahy

Seznam S9 vlak ulic

Wilsonova 300/8 • Ukrajinská 304 • Strančická 3276/5 • Nádraží Horní Měcholupy • U Starého Nádraží 197/4 • U železnice 645/10a • Nádražní 36/24 • V Zahradách 192 • Revoluční 383 • Nádražní 164 • Hrusická 33 • Hlavní 48 • Brigádníků 8 • Nádražní 300

S9 vlak Jízdní řád

S9 vlak linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 0:25 - 23:05

Pondělí 0:25 - 23:05
Úterý 0:25 - 23:05
Středa 0:25 - 23:05
Čtvrtek 0:25 - 23:05
Pátek 0:25 - 23:05
Sobota 0:25 - 23:05
Neděle 0:25 - 23:05
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 85+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka S9 vlak cesty je Praha Hl.N. a poslední zastávka je Benešov U Prahy. S9 (Směr: Benešov U Prahy) je v provozu během víkendy.

Další informace: S9 má 18 stanic a celková doba cesty je zhruba 63 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S9 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S9 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.

S9 v okolí

Praha veřejná hromadná doprava

S9 Často kladené dotazy

V kolik začne S9 vlak fungovat?

S9 vlak začíná fungovat v 0:25 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává S9 vlak fungovat?

S9 vlak přestává jezdit v 23:05 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí S9 vlak?

Kdy dorazí Lysá nad Labem - Praha - Benešov u Prahy Vlak? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Lysá nad Labem - Praha - Benešov u Prahy Vlak, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další