Linka EN 406
Břeclav – Zebrzydowice
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. EN 406 vlak (Aktualizováno)
EN 406 vlak (Zebrzydowice) má 4 stanic odjíždí z Břeclav a končí v Zebrzydowice.
Přehled jízdního řádu EN 406 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 00:42. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte EN 406 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Zebrzydowice (4 zastávek)
Břeclav
Ostrava Hl.N.
Bohumín
Zebrzydowice
EN 406 Často kladené dotazy
V kolik začne EN 406 vlak fungovat?
Služby na EN 406 vlak začínají v 00:42 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává EN 406 vlak fungovat?
Služby na EN 406 vlak končí v 00:42 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí EN 406 vlak?
Kdy přijde linka Břeclav – Zebrzydowice vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Břeclav – Zebrzydowice vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka EN 406 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba EN 406 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde EN 406 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší EN 406. vlak stanice.
EN 406 vlak Jízdní řád
EN 406 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:42
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:42 | Jediný odjezd |
út | 00:42 | Jediný odjezd |
st | 00:42 | Jediný odjezd |
čt | 00:42 | Jediný odjezd |
pá | 00:42 | Jediný odjezd |
so | 00:42 | Jediný odjezd |
ne | 00:42 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na EN 406 (od Břeclav), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy EN 406 v reálném čase. (Zebrzydowice) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku EN 406 vlak
Ceny České dráhy, a.s. EN 406 (Zebrzydowice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
EN 406 (České dráhy, a.s.)
První zastávka EN 406 vlak cesty je Břeclav a poslední zastávka je Zebrzydowice. EN 406 (Zebrzydowice) je v provozu během každý den.
Další informace: EN 406 má 4 stanic a celková doba cesty je zhruba 203 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší EN 406 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro EN 406 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka EN 406 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku EN 406 (Zebrzydowice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek EN 406 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky EN 406, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- EN 443 - Bohumín – Čadca/ Jízdní řád
- OS 23657 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- OS 23660 - Zlaté Hory – Lipová Lázně/ Jízdní řád
- OS 3548 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- IC 111 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- OS 2968 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- R27 - Ostrava – Krnov – Olomouc / Jeseník/ Jízdní řád
- OS 3538 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- OS 23653 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- OS 3565 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- SC 505 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- SC 240 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 2900 - Čadca – Mosty u Jablunkova zastávka/ Jízdní řád
- SP 1447 - Jeseník – Bruntál/ Jízdní řád
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S12 - Kravaře ve Slezsku – Chuchelná/ Jízdní řád
- OS 23651 - Jeseník – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- S4 - Bohumín – Ostrava-Svinov – Studénka – Mošnov, Ostrava Airport/ Jízdní řád
- EN 407 - Zebrzydowice – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 2960 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád