Linka EX2
Praha – Olomouc – Vsetín – Horní Lideč
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. EX2 vlak (Aktualizováno)
EX2 vlak ה má 15 stanic odjíždí z Praha-Vršovice a končí v Horní Lideč.
Vyberte EX2 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Horní Lideč (15 zastávek)
Praha-Vršovice
Praha Hl.N.
Praha-Libeň
Kolín
Pardubice Hl. N.
Česká Třebová
Zábřeh Na Moravě
Mohelnice
Červenka
Olomouc Hl. N.
Lipník Nad Bečvou
Hranice Na Moravě
Valašské Meziříčí
Vsetín
Horní Lideč
EX2 Často kladené dotazy
V kolik začne EX2 vlak fungovat?
Služby na EX2 vlak začínají v 05:09 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává EX2 vlak fungovat?
Služby na EX2 vlak končí v 17:09 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí EX2 vlak?
Kdy přijde linka Praha – Olomouc – Vsetín – Horní Lideč Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha – Olomouc – Vsetín – Horní Lideč Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde EX2 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší EX2. vlak stanice.
EX2 vlak Jízdní řád
EX2 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:09 - 17:09
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:09 - 17:09 | 110 - 130 |
út | 05:09 - 17:09 | 110 - 130 |
st | 05:09 - 17:09 | 110 - 130 |
čt | 05:09 - 17:09 | 110 - 130 |
pá | 05:09 - 17:09 | 110 - 130 |
so | 05:09 - 17:09 | 110 - 130 |
ne | 05:09 - 17:09 | 110 - 130 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na EX2 (od Praha-Vršovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy EX2 v reálném čase. (Horní Lideč) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku EX2 vlak
Ceny České dráhy a.s. EX2 (Horní Lideč) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
EX2 (České dráhy a.s.)
První zastávka EX2 vlak cesty je Praha-Vršovice a poslední zastávka je Horní Lideč. EX2 (Horní Lideč) je v provozu během každý den.
Další informace: EX2 má 15 stanic a celková doba cesty je zhruba 260 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší EX2 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro EX2 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka EX2 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku EX2 (Horní Lideč) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek EX2 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky EX2, v Praha
EX2 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád
- L12 - Smržovka – Josefův Důl/ Jízdní řád
- NJ 456 - Pardubice hl. n. – Bad Schandau/ Jízdní řád
- S60 - Beroun – Zdice – Březnice – Blatná/ Jízdní řád
- OS 91133 - Kolešovice – Lužná u Rakovníka
- SP 91085 - Lužná u Rakovníka – Nové Strašecí
- S1 - Praha – Poříčany – Kolín/ Jízdní řád
- T4 - Praha hl. n. – Slaný/ Jízdní řád
- SP 91032 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka
- EX5 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 7680 - Žihle – Jesenice
- P2 - Rokycany – Plzeň/ Jízdní řád
- S4 - Praha – Kralupy nad Vltavou – Hněvice/ Jízdní řád
- OS 91157 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- S66 - Březnice – Protivín/ Jízdní řád
- OS 91081 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- SP 91088 - Nové Strašecí – Rakovník
- SC 240 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 109015 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- R43 - Praha – Neratovice – Mladá Boleslav/ Jízdní řád