Linka EX5
Praha Hl. N.
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. EX5 vlak (Aktualizováno)
EX5 vlak ה má 4 stanic odjíždí z Děčín Hl.N. a končí v Praha Hl.N..
Vyberte EX5 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha Hl. N. (4 zastávek)
Děčín Hl.N.
Ústí Nad Labem Hl.N.
Praha-Holešovice
Praha Hl.N.
EX5 Často kladené dotazy
V kolik začne EX5 vlak fungovat?
Služby na EX5 vlak začínají v 07:57 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává EX5 vlak fungovat?
Služby na EX5 vlak končí v 19:57 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí EX5 vlak?
Kdy přijde linka Praha Hl. N. Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha Hl. N. Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde EX5 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší EX5. vlak stanice.
EX5 vlak Jízdní řád
EX5 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 07:57 - 19:57
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:57 - 19:57 | 57 - 240 |
út | 07:57 - 19:57 | 57 - 240 |
st | 07:57 - 19:57 | 57 - 240 |
čt | 07:57 - 19:57 | 57 - 240 |
pá | 07:57 - 19:57 | 57 - 240 |
so | 07:57 - 19:57 | 57 - 240 |
ne | 07:57 - 19:57 | 57 - 240 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na EX5 (od Děčín Hl.N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy EX5 v reálném čase. (Praha Hl. N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku EX5 vlak
Ceny České dráhy a.s. EX5 (Praha Hl. N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
EX5 (České dráhy a.s.)
První zastávka EX5 vlak cesty je Děčín Hl.N. a poslední zastávka je Praha Hl.N.. EX5 (Praha Hl. N.) je v provozu během každý den.
Další informace: EX5 má 4 stanic a celková doba cesty je zhruba 104 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší EX5 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro EX5 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka EX5 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku EX5 (Praha Hl. N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek EX5 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky EX5, v Praha
EX5 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- R49 - Praha – Říčany – Benešov u Prahy/ Jízdní řád
- OS 109069 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- U3 - Děčín hl. n. – Ústí nad Labem hl. n. – Teplice v Čechách – Litvínov/ Jízdní řád
- S60 - Beroun – Zdice – Březnice – Blatná/ Jízdní řád
- NJ 456 - Břeclav – Bad Schandau/ Jízdní řád
- SP 91031 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- IC 511 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 109013 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- NJ 457 - Bad Schandau – Praha-Holešovice
- S70 - Beroun – Kařez/ Jízdní řád
- SC 516 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- NJ 457 - Bad Schandau – Břeclav/ Jízdní řád
- IC 514 - Opava východ – Praha hl. n.
- OS 91158 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- U40 - Louny – Slaný/ Jízdní řád
- SC 503 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- IC 510 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SP 91033 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- S76 - Zadní Třebáň – Lochovice/ Jízdní řád
- S75 - Beroun – Rakovník/ Jízdní řád