Linka IC 511
Bohumín
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. IC 511 (Aktualizováno)
IC 511 (Bohumín) má 7 stanic odjíždí z Praha Hl.N. a končí v Bohumín.
Přehled jízdního řádu IC 511 pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 15:32. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte IC 511 stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Bohumín (7 zastávek)
Praha Hl.N.
Praha-Libeň
Pardubice Hl. N.
Olomouc Hl. N.
Ostrava-Svinov
Ostrava Hl. N.
Bohumín
IC 511 Často kladené dotazy
V kolik začne IC 511 fungovat?
Služby na IC 511 začínají v 15:32 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává IC 511 fungovat?
Služby na IC 511 končí v 15:32 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí IC 511 ?
Kdy přijde linka Bohumín ? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bohumín , která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka IC 511 společnosti České dráhy a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba IC 511 na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde IC 511 stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší IC 511. stanice.
IC 511 Jízdní řád
IC 511 linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 15:32
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 15:32 | Jediný odjezd |
út | 15:32 | Jediný odjezd |
st | 15:32 | Jediný odjezd |
čt | 15:32 | Jediný odjezd |
pá | 15:32 | Jediný odjezd |
so | 15:32 | Jediný odjezd |
ne | 15:32 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s.
Zobrazit všechny aktualizace na IC 511 (od Praha Hl.N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních , změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy IC 511 v reálném čase. (Bohumín) a sledujte, jak se pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o .
Jízdné za linku IC 511
Ceny České dráhy a.s. IC 511 (Bohumín) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách .
IC 511
První zastávka IC 511 cesty je Praha Hl.N. a poslední zastávka je Bohumín. IC 511 (Bohumín) je v provozu během každý den.
Další informace: IC 511 má 7 stanic a celková doba cesty je zhruba 201 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší IC 511 stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a jízdní řád pro IC 511 , které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka IC 511 sledovač v reálném čase
Sledujte linku IC 511 (Bohumín) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek IC 511 nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. a nikdy nezmeškejte svůj .
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli , včetně linky IC 511, v Praha
České dráhy a.s. linky v Praha
- IC 514 - Opava východ – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S75 - Beroun – Rakovník/ Jízdní řád
- IC 519 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- S31 - Mladá Boleslav – Nymburk/ Jízdní řád
- S54 - Praha – Hostivice – Středokluky – Podlešín – Slaný/ Jízdní řád
- L5 - Lomnice nad Popelkou – Stará Paka/ Jízdní řád
- S99 - Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov/ Jízdní řád
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád
- OS 109015 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- EX2 - Praha – Olomouc – Vsetín – Horní Lideč/ Jízdní řád
- S60 - Blatná – Strakonice/ Jízdní řád
- SC 504 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 91073 - Řevničov – Rakovník/ Jízdní řád
- U28 - Děčín hl. n. – Bad Schandau – Sebnitz – Rumburk/ Jízdní řád
- IC 512 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S18 - Kolín – Ledečko – Sázava/ Jízdní řád
- S8 - Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany/ Jízdní řád
- S27 - Čáslav – Třemošnice/ Jízdní řád
- EN 442 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S2 - Praha – Lysá nad Labem – Kolín/ Jízdní řád