Linka IC 513
Praha hl. n. – Opava východ
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. IC 513 vlak (Aktualizováno)
IC 513 vlak (Opava Východ) má 5 stanic odjíždí z Praha Hl.N. a končí v Opava Východ.
Přehled jízdního řádu IC 513 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 16:32. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte IC 513 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Opava Východ (5 zastávek)
Praha Hl.N.
Pardubice Hl. N.
Olomouc Hl. N.
Ostrava-Svinov
Opava Východ
IC 513 Často kladené dotazy
V kolik začne IC 513 vlak fungovat?
Služby na IC 513 vlak začínají v 16:32 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává IC 513 vlak fungovat?
Služby na IC 513 vlak končí v 16:32 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí IC 513 vlak?
Kdy přijde linka Praha hl. n. – Opava východ vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha hl. n. – Opava východ vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka IC 513 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba IC 513 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde IC 513 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší IC 513. vlak stanice.
IC 513 vlak Jízdní řád
IC 513 vlak linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 16:32
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 16:32 | Jediný odjezd |
út | 16:32 | Jediný odjezd |
st | 16:32 | Jediný odjezd |
čt | 16:32 | Jediný odjezd |
pá | 16:32 | Jediný odjezd |
so | 16:32 | Jediný odjezd |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na IC 513 (od Praha Hl.N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy IC 513 v reálném čase. (Opava Východ) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku IC 513 vlak
Ceny České dráhy, a.s. IC 513 (Opava Východ) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
IC 513 (České dráhy, a.s.)
První zastávka IC 513 vlak cesty je Praha Hl.N. a poslední zastávka je Opava Východ. IC 513 (Opava Východ) je v provozu během víkendy.
Další informace: IC 513 má 5 stanic a celková doba cesty je zhruba 216 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší IC 513 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro IC 513 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka IC 513 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku IC 513 (Opava Východ) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek IC 513 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky IC 513, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- OS 23652 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- OS 2964 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- OS 3541 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- OS 23657 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- S34 - Suchdol nad Odrou – Nový Jičín město/ Jízdní řád
- OS 2965 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 10976 - Skrochovice – Krnov/ Jízdní řád
- OS 3563 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- SC 507 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- IC 515 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 23658 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- OS 3553 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- OS 2966 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- OS 2969 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- EN 97443 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- IC 518 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 3558 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- OS 3528 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- S8 - Ostrava hl. n. – Ostrava-Svinov – Studénka – Štramberk – Veřovice/ Jízdní řád
- EN 406 - Bohumín – Zebrzydowice/ Jízdní řád