Linka L12
Josefův Důl
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. L12 vlak (Aktualizováno)
L12 vlak ה má 5 stanic odjíždí z Smržovka a končí v Josefův Důl.
Vyberte L12 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Josefův Důl (5 zastávek)
Smržovka
Jiřetín POD Bukovou
Tanvaldský Špičák
Antonínov
Josefův Důl
L12 Často kladené dotazy
V kolik začne L12 vlak fungovat?
Služby na L12 vlak začínají v 04:42 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává L12 vlak fungovat?
Služby na L12 vlak končí v 22:12 dne neděle, středa, sobota.
V kolik dorazí L12 vlak?
Kdy přijde linka Josefův Důl Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Josefův Důl Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka L12 vlak společnosti České dráhy a.s. na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě?
Provozní doba L12 vlak na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde L12 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší L12. vlak stanice.
L12 vlak Jízdní řád
L12 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:42 - 23:12
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:42 - 23:12 | 30 - 60 |
út | 04:42 - 23:12 | 30 - 60 |
st | 06:12 - 22:12 | 30 - 90 |
čt | 04:42 - 23:12 | 30 - 60 |
pá | 04:42 - 23:12 | 30 - 60 |
so | 06:12 - 22:12 | 30 - 90 |
ne | 06:12 - 22:12 | 30 - 90 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na L12 (od Smržovka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy L12 v reálném čase. (Josefův Důl) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku L12 vlak
Ceny České dráhy a.s. L12 (Josefův Důl) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
L12 (České dráhy a.s.)
První zastávka L12 vlak cesty je Smržovka a poslední zastávka je Josefův Důl. L12 (Josefův Důl) je v provozu během každý den.
Další informace: L12 má 5 stanic a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší L12 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro L12 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka L12 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku L12 (Josefův Důl) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek L12 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky L12, v Praha
L12 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- EN 442 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- L18 - Železný Brod – Tanvald/ Jízdní řád
- T9 - Březnice – Rožmitál p. Třemšínem
- OS 16772 - Blatno u Jesenice – Žihle/ Jízdní řád
- V5 - Turnov – Hradec Králové
- U54 - Děčín – Hněvice/ Jízdní řád
- IC 519 - Praha hl. n. – Opava východ
- S98 - Olbramovice – Sedlčany/ Jízdní řád
- S5 - Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec/ Jízdní řád
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád
- U11 - Česká Lípa – Litoměřice horní. n. – Lovosice – Louny – Postoloprty/ Jízdní řád
- SP 91137 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- S44 - Kralupy nad Vltavou – Velvary/ Jízdní řád
- S57 - Rakovník – Blatno u Jesenice/ Jízdní řád
- SC 507 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- OS 98029 - Česká Lípa hl. n. – Srní u České Lípy
- U8 - Děčín – Česká Kamenice – Rumburk/ Jízdní řád
- R49 - Praha – Říčany – Benešov u Prahy/ Jízdní řád
- OS 91074 - Rakovník – Lužná u Rakovníka