Linka L9
Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. L9 vlak (Aktualizováno)
L9 vlak ה má 10 stanic odjíždí z Rokytnice Nad Jizerou a končí v Martinice V Krkonoších.
Vyberte L9 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Martinice V Krkonoších (10 zastávek)
Rokytnice Nad Jizerou
Jablonec Nad Jizerou
Jablonec Nad Jizerou-Hradsko
Poniklá Zastávka
Poniklá
Horní Sytová
Víchová Nad Jizerou
Hrabačov
Jilemnice
Martinice V Krkonoších
L9 Často kladené dotazy
V kolik začne L9 vlak fungovat?
Služby na L9 vlak začínají v 06:11 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává L9 vlak fungovat?
Služby na L9 vlak končí v 20:15 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí L9 vlak?
Kdy přijde linka Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde L9 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší L9. vlak stanice.
L9 vlak Jízdní řád
L9 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:11 - 20:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:11 - 20:15 | 120 - 124 |
út | 06:11 - 20:15 | 120 - 124 |
st | 06:11 - 20:15 | 120 - 124 |
čt | 06:11 - 20:15 | 120 - 124 |
pá | 06:11 - 20:15 | 120 - 124 |
so | 08:11 - 20:15 | 114 - 126 |
ne | 08:11 - 20:15 | 114 - 126 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na L9 (od Rokytnice Nad Jizerou), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy L9 v reálném čase. (Martinice V Krkonoších) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku L9 vlak
Ceny České dráhy a.s. L9 (Martinice V Krkonoších) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
L9 (České dráhy a.s.)
První zastávka L9 vlak cesty je Rokytnice Nad Jizerou a poslední zastávka je Martinice V Krkonoších. L9 (Martinice V Krkonoších) je v provozu během každý den.
Další informace: L9 má 10 stanic a celková doba cesty je zhruba 47 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší L9 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro L9 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka L9 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku L9 (Martinice V Krkonoších) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek L9 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky L9, v Praha
L9 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- NJ 457 - Bad Schandau – Praha-Holešovice
- S3 - Praha – Neratovice – Mladá Boleslav / Mělník/ Jízdní řád
- SP 91082 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- SP 91137 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SC 505 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- S80 - Čerčany – Ledeč nad Sázavou/ Jízdní řád
- SC 241 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- S40 - Kralupy nad Vltavou – Slaný – Telce/ Jízdní řád
- SP 91030 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka
- OS 91150 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- OS 105715 - Stará Paka – Lomnice nad Popelkou
- U4 - Ústí nad Labem hl. n. – Roudnice nad Labem – Hněvice/ Jízdní řád
- V5 - Turnov – Hradec Králové/ Jízdní řád
- T6 - Praha hl. n. – Blatná/ Jízdní řád
- EN 442 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- U11 - Česká Lípa – Litoměřice horní. n. – Lovosice – Louny – Postoloprty/ Jízdní řád
- SC 504 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 91080 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- OS 91132 - Lužná u Rakovníka – Kolešovice
- R16 - Praha – Plzeň – Klatovy – Železná Ruda/ Jízdní řád