Linka OS 3528
Olomouc Hl. N.
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. OS 3528 vlak (Aktualizováno)
OS 3528 vlak (Olomouc Hl. N.) má 13 stanic odjíždí z Moravský Beroun a končí v Olomouc Hl. N..
Přehled jízdního řádu OS 3528 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 08:51. Provozní dny tohoto týdne: pondělí, středa, pátek, sobota, neděle.
Vyberte OS 3528 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Olomouc Hl. N. (13 zastávek)
Moravský Beroun
Domašov Nad Bystřicí
Jívová
Hrubá Voda-Smilov
Hrubá Voda
Hrubá Voda Zastávka
Hlubočky
Hlubočky Zastávka
Hlubočky-Mariánské Údolí
Velká Bystřice Zastávka
Velká Bystřice
Bystrovany
Olomouc Hl. N.
OS 3528 Často kladené dotazy
V kolik začne OS 3528 vlak fungovat?
Služby na OS 3528 vlak začínají v 08:51 dne neděle, pondělí, středa, pátek, sobota.
V kolik přestává OS 3528 vlak fungovat?
Služby na OS 3528 vlak končí v 08:51 dne neděle, pondělí, středa, pátek, sobota.
V kolik dorazí OS 3528 vlak?
Kdy přijde linka Olomouc Hl. N. vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Olomouc Hl. N. vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka OS 3528 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba OS 3528 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde OS 3528 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 3528. vlak stanice.
OS 3528 vlak Jízdní řád
OS 3528 vlak linka je v provozu pondělí, středa, pátek, sobota, neděle. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 08:51
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 08:51 | Jediný odjezd |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | 08:51 | Jediný odjezd |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | 08:51 | Jediný odjezd |
so | 08:51 | Jediný odjezd |
ne | 08:51 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 3528 (od Moravský Beroun), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 3528 v reálném čase. (Olomouc Hl. N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku OS 3528 vlak
Ceny České dráhy, a.s. OS 3528 (Olomouc Hl. N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
OS 3528 (České dráhy, a.s.)
První zastávka OS 3528 vlak cesty je Moravský Beroun a poslední zastávka je Olomouc Hl. N.. OS 3528 (Olomouc Hl. N.) je v provozu během pondělí, středa, pátek, sobota, neděle.
Další informace: OS 3528 má 13 stanic a celková doba cesty je zhruba 62 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší OS 3528 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 3528 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 3528 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 3528 (Olomouc Hl. N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 3528 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 3528, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- OS 23652 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- OS 2964 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- OS 23657 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- SC 507 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- IC 515 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- R27 - Ostrava – Krnov – Olomouc / Jeseník/ Jízdní řád
- OS 23658 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- SP 1442 - Jindřichov ve Slezsku – Jeseník/ Jízdní řád
- OS 2966 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- IC 512 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- R 212 - Zebrzydowice – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 23653 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- IC 518 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S1 - Opava východ – Ostrava–Svinov – Havířov – Český Těšín/ Jízdní řád
- OS 2962 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- IC 513 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- EN 100406 - Ostrava hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 3504 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- EN 406 - Bohumín – Zebrzydowice/ Jízdní řád
- OS 3531 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád