Linka R17
Praha – Tábor – České Budějovice / Třeboň – České Velenice
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. R17 vlak (Aktualizováno)
R17 vlak ה má 2 stanic odjíždí z Praha Hl.N. a končí v Praha-Vršovice.
Přehled jízdního řádu R17 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 22:16. Provozní dny tohoto týdne: středa.
Vyberte R17 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha-Vršovice (2 zastávek)
Praha Hl.N.
Praha-Vršovice
R17 Často kladené dotazy
V kolik začne R17 vlak fungovat?
Služby na R17 vlak začínají v 22:16 dne středa.
V kolik přestává R17 vlak fungovat?
Služby na R17 vlak končí v 22:16 dne středa.
V kolik dorazí R17 vlak?
Kdy přijde linka Praha – Tábor – České Budějovice / Třeboň – České Velenice Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha – Tábor – České Budějovice / Třeboň – České Velenice Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde R17 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší R17. vlak stanice.
R17 vlak Jízdní řád
R17 vlak linka je v provozu středa. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 22:16
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | 22:16 | Jediný odjezd |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na R17 (od Praha Hl.N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy R17 v reálném čase. (Praha-Vršovice) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku R17 vlak
Ceny České dráhy a.s. R17 (Praha-Vršovice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
R17 (České dráhy a.s.)
První zastávka R17 vlak cesty je Praha Hl.N. a poslední zastávka je Praha-Vršovice. R17 (Praha-Vršovice) je v provozu během středa.
Další informace: R17 má 2 stanic a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší R17 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro R17 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka R17 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku R17 (Praha-Vršovice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek R17 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky R17, v Praha
České dráhy a.s. linky v Praha
- S1 - Praha – Poříčany – Kolín/ Jízdní řád
- U22 - Vraňany – Straškov – Zlonice/ Jízdní řád
- SC 516 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- EN 443 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- U32 - Ústí nad Labem – Mělník – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád
- NJ 100456 - Pardubice hl. n. – Praha-Holešovice
- OS 91132 - Lužná u Rakovníka – Kolešovice
- EN 442 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S32 - Štětí – Všetaty – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- T4 - Praha hl. n. – Slaný/ Jízdní řád
- NJ 457 - Bad Schandau – Pardubice hl. n.
- IC 510 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S9 - Lysá nad Labem – Praha – Říčany – Benešov u Prahy/ Jízdní řád
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- S70 - Beroun – Kařez/ Jízdní řád
- P2 - Rokycany – Plzeň/ Jízdní řád
- S76 - Zadní Třebáň – Lochovice/ Jízdní řád
- EX2 - Praha – Olomouc – Vsetín – Horní Lideč/ Jízdní řád
- S44 - Kralupy nad Vltavou – Velvary/ Jízdní řád