Linka R18
Praha – Olomouc – Luhačovice / Veselí nad Moravou
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. R18 vlak (Aktualizováno)
R18 vlak ה má 18 stanic odjíždí z Luhačovice a končí v Praha-Vršovice.
Vyberte R18 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha-Vršovice (18 zastávek)
Luhačovice
Újezdec U Luhačovic
Uherský Brod
Uherské Hradiště
Staré Město U Uh. Hradiště
Otrokovice
Hulín
Přerov
Olomouc Hl. N.
Česká Třebová
Ústí Nad Orlicí
Choceň
Pardubice Hl. N.
Přelouč
Kolín
Praha-Libeň
Praha Hl.N.
Praha-Vršovice
R18 Často kladené dotazy
V kolik začne R18 vlak fungovat?
Služby na R18 vlak začínají v 04:12 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává R18 vlak fungovat?
Služby na R18 vlak končí v 16:31 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí R18 vlak?
Kdy přijde linka Praha – Olomouc – Luhačovice / Veselí nad Moravou Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha – Olomouc – Luhačovice / Veselí nad Moravou Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde R18 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší R18. vlak stanice.
R18 vlak Jízdní řád
R18 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:12 - 16:31
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:12 - 16:31 | 78 - 181 |
út | 04:12 - 16:31 | 78 - 181 |
st | 04:12 - 16:31 | 78 - 181 |
čt | 04:12 - 16:31 | 78 - 181 |
pá | 04:12 - 16:31 | 78 - 181 |
so | 04:12 - 16:31 | 78 - 181 |
ne | 05:30 - 16:31 | 48 - 253 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na R18 (od Luhačovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy R18 v reálném čase. (Praha-Vršovice) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku R18 vlak
Ceny České dráhy a.s. R18 (Praha-Vršovice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
R18 (České dráhy a.s.)
První zastávka R18 vlak cesty je Luhačovice a poslední zastávka je Praha-Vršovice. R18 (Praha-Vršovice) je v provozu během každý den.
Další informace: R18 má 18 stanic a celková doba cesty je zhruba 263 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší R18 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro R18 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka R18 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku R18 (Praha-Vršovice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek R18 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky R18, v Praha
České dráhy a.s. linky v Praha
- U28 - Děčín hl. n. – Bad Schandau – Sebnitz – Rumburk/ Jízdní řád
- OS 7605 - Jesenice – Žihle
- R44 - Praha – Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- S22 - Praha – Lysá nad Labem – Milovice/ Jízdní řád
- V41 - Chlumec n. Cidlinou – Kolín/ Jízdní řád
- U1 - Děčín hl. n. – Ústí nad Labem hl. n. – Most – Chomutov – Kadaň – Prunéřov/ Jízdní řád
- S36 - Mladá Boleslav – Sobotka – Lomnice nad Popelkou/ Jízdní řád
- R9 - Praha – Havlíčkův Brod – Brno / Jihlava/ Jízdní řád
- NJ 456 - Břeclav – Bad Schandau/ Jízdní řád
- S60 - Blatná – Strakonice/ Jízdní řád
- SP 91087 - Lužná u Rakovníka – Nové Strašecí
- R17 - Praha – Tábor – České Budějovice / Třeboň – České Velenice/ Jízdní řád
- EX3 - Praha – Pardubice – Brno – Břeclav/ Jízdní řád
- IC 519 - Praha hl. n. – Opava východ
- SC 517 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- R45 - Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec/ Jízdní řád
- OS 105718 - Lomnice nad Popelkou – Stará Paka
- EN 442 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- R24 - Praha – Kladno – Rakovník/ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád