Linka S1
Opava východ – Ostrava–Svinov – Havířov – Český Těšín
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. S1 vlak (Aktualizováno)
S1 vlak (Opava Východ) má 10 stanic odjíždí z Ostrava-Svinov a končí v Opava Východ.
Vyberte S1 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Opava Východ (10 zastávek)
Ostrava-Svinov
Ostrava-Třebovice
Děhylov
Jilešovice
Háj Ve Slezsku
Lhota U Opavy
Mokré Lazce
Štítina
Opava-Komárov
Opava Východ
S1 Často kladené dotazy
V kolik začne S1 vlak fungovat?
Služby na S1 vlak začínají v 04:41 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává S1 vlak fungovat?
Služby na S1 vlak končí v 23:48 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí S1 vlak?
Kdy přijde linka Opava východ – Ostrava–Svinov – Havířov – Český Těšín vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Opava východ – Ostrava–Svinov – Havířov – Český Těšín vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S1 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S1. vlak stanice.
S1 vlak Jízdní řád
S1 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:41 - 23:48
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:41 - 23:48 | 54 - 68 |
út | 04:41 - 23:48 | 54 - 68 |
st | 04:41 - 23:48 | 54 - 68 |
čt | 04:41 - 23:48 | 54 - 68 |
pá | 04:41 - 23:48 | 54 - 68 |
so | 04:41 - 23:48 | 54 - 68 |
ne | 04:41 - 23:48 | 54 - 68 |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S1 (od Ostrava-Svinov), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S1 v reálném čase. (Opava Východ) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku S1 vlak
Ceny České dráhy, a.s. S1 (Opava Východ) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
S1 (České dráhy, a.s.)
První zastávka S1 vlak cesty je Ostrava-Svinov a poslední zastávka je Opava Východ. S1 (Opava Východ) je v provozu během každý den.
Další informace: S1 má 10 stanic a celková doba cesty je zhruba 33 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší S1 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S1 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S1 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku S1 (Opava Východ) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S1 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S1, v Ostrava
S1 - Alternativní cíle
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- EN 443 - Bohumín – Čadca/ Jízdní řád
- S5 - Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice/ Jízdní řád
- SC 503 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- OS 2915 - Mosty u Jablunkova zastávka – Čadca/ Jízdní řád
- SP 1443 - Jeseník – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- OS 3540 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- OS 3563 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- IC 515 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 23659 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- IC 111 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- OS 2966 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- IC 511 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- SP 1445 - Jeseník – Krnov/ Jízdní řád
- OS 2967 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- SP 1443 - Jeseník – Krnov/ Jízdní řád
- S3 - Bohumín – Ostrava-Svinov – Studénka – Suchdol nad Odrou – Polom/ Jízdní řád
- IC 513 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 3502 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- S4 - Bohumín – Ostrava-Svinov – Studénka – Mošnov, Ostrava Airport/ Jízdní řád