Linka S1
Opava východ – Ostrava–Svinov – Havířov – Český Těšín
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. S1 vlak (Aktualizováno)
S1 vlak (Ostrava-Svinov) má 10 stanic odjíždí z Opava Východ a končí v Ostrava-Svinov.
Vyberte S1 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava-Svinov (10 zastávek)
Opava Východ
Opava-Komárov
Štítina
Mokré Lazce
Lhota U Opavy
Háj Ve Slezsku
Jilešovice
Děhylov
Ostrava-Třebovice
Ostrava-Svinov
S1 Často kladené dotazy
V kolik začne S1 vlak fungovat?
Služby na S1 vlak začínají v 03:29 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává S1 vlak fungovat?
Služby na S1 vlak končí v 22:45 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí S1 vlak?
Kdy přijde linka Opava východ – Ostrava–Svinov – Havířov – Český Těšín vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Opava východ – Ostrava–Svinov – Havířov – Český Těšín vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S1 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S1. vlak stanice.
S1 vlak Jízdní řád
S1 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 03:29 - 22:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 03:29 - 22:45 | 59 - 63 |
út | 03:29 - 22:45 | 59 - 63 |
st | 03:29 - 22:45 | 59 - 63 |
čt | 03:29 - 22:45 | 59 - 63 |
pá | 03:29 - 22:45 | 59 - 63 |
so | 03:29 - 22:45 | 59 - 63 |
ne | 03:29 - 22:45 | 59 - 63 |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S1 (od Opava Východ), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S1 v reálném čase. (Ostrava-Svinov) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku S1 vlak
Ceny České dráhy, a.s. S1 (Ostrava-Svinov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
S1 (České dráhy, a.s.)
První zastávka S1 vlak cesty je Opava Východ a poslední zastávka je Ostrava-Svinov. S1 (Ostrava-Svinov) je v provozu během každý den.
Další informace: S1 má 10 stanic a celková doba cesty je zhruba 32 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší S1 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S1 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S1 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku S1 (Ostrava-Svinov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S1 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S1, v Ostrava
S1 - Alternativní cíle
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- EN 443 - Bohumín – Čadca/ Jízdní řád
- OS 2971 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- S34 - Suchdol nad Odrou – Nový Jičín město/ Jízdní řád
- OS 2965 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 3563 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- SP 1444 - Jindřichov ve Slezsku – Jeseník/ Jízdní řád
- R27 - Ostrava – Krnov – Olomouc / Jeseník/ Jízdní řád
- OS 23658 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- IC 512 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 3504 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- OS 2967 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- EN 97443 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád
- S3 - Bohumín – Ostrava-Svinov – Studénka – Suchdol nad Odrou – Polom/ Jízdní řád
- OS 3553 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- SC 517 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- S15 - Krnov – Třemešná ve Slezsku – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- SP 1440 - Jindřichov ve Slezsku – Jeseník/ Jízdní řád
- S13 - Opava východ – Hradec nad Moravicí/ Jízdní řád
- R61 - Opava východ – Ostrava-Svinov – Ostrava hl. n. – Havířov – Český Těšín – Třinec/ Jízdní řád