Linka S2
Praha – Lysá nad Labem – Kolín
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S2 vlak (Aktualizováno)
S2 vlak ה má 10 stanic odjíždí z Kolín a končí v Lysá Nad Labem.
Vyberte S2 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Lysá Nad Labem (10 zastávek)
Kolín
Kolín-Zálabí
Veltruby
Velký Osek
Libice Nad Cidlinou
Poděbrady
Velké Zboží
Nymburk Hl.N.
Kostomlaty Nad Labem
Lysá Nad Labem
S2 Často kladené dotazy
V kolik začne S2 vlak fungovat?
Služby na S2 vlak začínají v 04:56 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává S2 vlak fungovat?
Služby na S2 vlak končí v 07:58 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí S2 vlak?
Kdy přijde linka Praha – Lysá nad Labem – Kolín Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha – Lysá nad Labem – Kolín Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S2 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S2. vlak stanice.
S2 vlak Jízdní řád
S2 vlak linka funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 04:56 - 07:58
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:56 - 07:58 | 2 - 60 |
út | 04:56 - 07:58 | 2 - 60 |
st | 04:56 - 07:58 | 2 - 60 |
čt | 04:56 - 07:58 | 2 - 60 |
pá | 04:56 - 07:58 | 2 - 60 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S2 (od Kolín), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S2 v reálném čase. (Lysá Nad Labem) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S2 vlak
Ceny České dráhy a.s. S2 (Lysá Nad Labem) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S2 (České dráhy a.s.)
První zastávka S2 vlak cesty je Kolín a poslední zastávka je Lysá Nad Labem. S2 (Lysá Nad Labem) je v provozu během víkendy.
Další informace: S2 má 10 stanic a celková doba cesty je zhruba 42 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S2 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S2 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S2 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S2 (Lysá Nad Labem) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S2 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S2, v Praha
České dráhy a.s. linky v Praha
- SC 501 - Praha hl. n. – Bohumín
- OS 91081 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- SC 508 - Ostrava hl. n. – Praha hl. n.
- OS 91156 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- U4 - Ústí nad Labem hl. n. – Roudnice nad Labem – Hněvice/ Jízdní řád
- NJ 100456 - Pardubice hl. n. – Praha-Holešovice
- SP 91033 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- SC 240 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- R49 - Praha – Říčany – Benešov u Prahy/ Jízdní řád
- SP 91086 - Nové Strašecí – Lužná u Rakovníka
- S60 - Blatná – Strakonice/ Jízdní řád
- OS 7680 - Žihle – Jesenice
- T6 - Praha hl. n. – Blatná/ Jízdní řád
- S43 - Neratovice – Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- EN 443 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- IC 513 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád
- OS 91131 - Krupá – Lužná u Rakovníka
- OS 109015 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- U8 - Děčín – Česká Kamenice – Rumburk/ Jízdní řád