Linka S22
Praha – Lysá nad Labem – Milovice
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S22 vlak (Aktualizováno)
S22 vlak ה má 2 stanic odjíždí z Milovice a končí v Lysá Nad Labem.
Vyberte S22 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Lysá Nad Labem (2 zastávek)
Milovice
Lysá Nad Labem
S22 Často kladené dotazy
V kolik začne S22 vlak fungovat?
Služby na S22 vlak začínají v 00:22 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává S22 vlak fungovat?
Služby na S22 vlak končí v 23:57 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí S22 vlak?
Kdy přijde linka Praha – Lysá nad Labem – Milovice Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha – Lysá nad Labem – Milovice Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S22 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S22. vlak stanice.
S22 vlak Jízdní řád
S22 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:22 - 23:57
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:22 - 23:57 | 33 - 60 |
út | 00:22 - 23:57 | 33 - 60 |
st | 00:22 - 23:57 | 33 - 60 |
čt | 00:22 - 23:57 | 33 - 60 |
pá | 00:22 - 23:57 | 33 - 60 |
so | 01:00 - 23:57 | 54 - 63 |
ne | 00:22 - 23:57 | 49 - 63 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S22 (od Milovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S22 v reálném čase. (Lysá Nad Labem) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S22 vlak
Ceny České dráhy a.s. S22 (Lysá Nad Labem) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S22 (České dráhy a.s.)
První zastávka S22 vlak cesty je Milovice a poslední zastávka je Lysá Nad Labem. S22 (Lysá Nad Labem) je v provozu během každý den.
Další informace: S22 má 2 stanic a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S22 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S22 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S22 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S22 (Lysá Nad Labem) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S22 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S22, v Praha
S22 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- S80 - Čerčany – Ledeč nad Sázavou/ Jízdní řád
- OS 109069 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- SP 91086 - Nové Strašecí – Lužná u Rakovníka
- S9 - Lysá nad Labem – Praha – Říčany – Benešov u Prahy/ Jízdní řád
- U3 - Děčín hl. n. – Ústí nad Labem hl. n. – Teplice v Čechách – Litvínov/ Jízdní řád
- OS 16776 - Blatno u Jesenice – Žihle
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- R17 - Praha – Tábor – České Budějovice / Třeboň – České Velenice/ Jízdní řád
- R10 - Praha – Hradec Králové – Trutnov / Letohrad/ Jízdní řád
- U4 - Ústí nad Labem hl. n. – Roudnice nad Labem – Hněvice/ Jízdní řád
- SC 517 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 109015 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- OS 90965 - Praha hl. n. – Strančice/ Jízdní řád
- U32 - Ústí nad Labem – Mělník – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- S6 - Praha – Rudná u Prahy – Beroun/ Jízdní řád
- S8 - Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany/ Jízdní řád
- S30 - Mladá Boleslav – Turnov/ Jízdní řád
- S36 - Mladá Boleslav – Sobotka – Lomnice nad Popelkou/ Jízdní řád
- R20 - Praha – Ústí nad Labem – Děčín/ Jízdní řád
- SP 91137 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n./ Jízdní řád