Linka S32
Štětí – Všetaty – Lysá nad Labem
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S32 vlak (Aktualizováno)
S32 vlak ה má 3 stanic odjíždí z Všetaty a končí v Mělník.
Přehled jízdního řádu S32 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 23:42. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte S32 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Mělník (3 zastávek)
Všetaty
Malý Újezd
Mělník
S32 Často kladené dotazy
V kolik začne S32 vlak fungovat?
Služby na S32 vlak začínají v 23:42 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává S32 vlak fungovat?
Služby na S32 vlak končí v 23:42 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí S32 vlak?
Kdy přijde linka Štětí – Všetaty – Lysá nad Labem Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Štětí – Všetaty – Lysá nad Labem Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S32 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S32. vlak stanice.
S32 vlak Jízdní řád
S32 vlak linka funguje v neděle až pátek. Pravidelný provoz: 23:42
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 23:42 | Jediný odjezd |
út | 23:42 | Jediný odjezd |
st | 23:42 | Jediný odjezd |
čt | 23:42 | Jediný odjezd |
pá | 23:42 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | 23:42 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S32 (od Všetaty), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S32 v reálném čase. (Mělník) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S32 vlak
Ceny České dráhy a.s. S32 (Mělník) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S32 (České dráhy a.s.)
První zastávka S32 vlak cesty je Všetaty a poslední zastávka je Mělník. S32 (Mělník) je v provozu během víkendy.
Další informace: S32 má 3 stanic a celková doba cesty je zhruba 11 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S32 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S32 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S32 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S32 (Mělník) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S32 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S32, v Praha
S32 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- SC 504 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S80 - Čerčany – Ledeč nad Sázavou/ Jízdní řád
- S65 - Praha – Hostivice – Rudná u Prahy/ Jízdní řád
- S60 - Beroun – Zdice – Březnice – Blatná/ Jízdní řád
- SP 91085 - Lužná u Rakovníka – Nové Strašecí
- R10 - Praha – Hradec Králové – Trutnov / Letohrad/ Jízdní řád
- R15 - Praha – Ústí nad Labem – Karlovy Vary – Cheb/ Jízdní řád
- SC 500 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S45 - Kralupy nad Vltavou – Kladno/ Jízdní řád
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- EX5 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- R16 - Praha – Plzeň – Klatovy – Železná Ruda/ Jízdní řád
- S9 - Lysá nad Labem – Praha – Říčany – Benešov u Prahy/ Jízdní řád
- L61 - Liberec – Jindřichovice pod Smrkem/ Jízdní řád
- EX7 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- S8 - Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany/ Jízdní řád
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S54 - Praha – Hostivice – Středokluky – Podlešín – Slaný/ Jízdní řád
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád
- NJ 456 - Praha-Holešovice – Bad Schandau