Linka S33
Mělník – Mladá Boleslav – Sobotka
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S33 vlak (Aktualizováno)
S33 vlak ה má 11 stanic odjíždí z Mšeno a končí v Mladá Boleslav Město.
Vyberte S33 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Mladá Boleslav Město (11 zastávek)
Mšeno
Skramouš
Vrátno
Trnová
Sudoměř U Ml.Boleslavi
Skalsko
Katusice
Líny
Bukovno
Mladá Boleslav Hl.N.
Mladá Boleslav Město
S33 Často kladené dotazy
V kolik začne S33 vlak fungovat?
Služby na S33 vlak začínají v 07:22 dne neděle, sobota.
V kolik přestává S33 vlak fungovat?
Služby na S33 vlak končí v 08:24 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí S33 vlak?
Kdy přijde linka Mělník – Mladá Boleslav – Sobotka Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mělník – Mladá Boleslav – Sobotka Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S33 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S33. vlak stanice.
S33 vlak Jízdní řád
S33 vlak linka jezdí o víkendech. Pravidelný jízdní řád: 07:22 - 08:24
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | 07:22 - 08:24 | 62 |
ne | 07:22 - 08:24 | 62 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S33 (od Mšeno), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S33 v reálném čase. (Mladá Boleslav Město) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S33 vlak
Ceny České dráhy a.s. S33 (Mladá Boleslav Město) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S33 (České dráhy a.s.)
První zastávka S33 vlak cesty je Mšeno a poslední zastávka je Mladá Boleslav Město. S33 (Mladá Boleslav Město) je v provozu během Víkend.
Další informace: S33 má 11 stanic a celková doba cesty je zhruba 8 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S33 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S33 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S33 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S33 (Mladá Boleslav Město) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S33 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S33, v Praha
S33 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- EN 443 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- R18 - Praha – Olomouc – Luhačovice / Veselí nad Moravou/ Jízdní řád
- NJ 456 - Praha-Holešovice – Bad Schandau
- NJ 100456 - Pardubice hl. n. – Praha-Holešovice
- EN 442 - Bohumín – Praha hl. n.
- SP 91085 - Lužná u Rakovníka – Nové Strašecí
- S76 - Zadní Třebáň – Lochovice/ Jízdní řád
- S32 - Štětí – Všetaty – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- OS 91159 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- S98 - Olbramovice – Sedlčany/ Jízdní řád
- V42 - Chlumec n. Cidlinou – Městec Králové/ Jízdní řád
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- IC 518 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S22 - Praha – Lysá nad Labem – Milovice/ Jízdní řád
- OS 90966 - Strančice – Praha hl. n./ Jízdní řád
- L1 - Liberec – Harrachov/ Jízdní řád
- OS 105713 - Stará Paka – Lomnice nad Popelkou
- S21 - Nymburk – Kopidlno/ Jízdní řád
- R24 - Praha – Kladno – Rakovník/ Jízdní řád
- R45 - Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec/ Jízdní řád