Linka S5
Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S5 vlak (Aktualizováno)
S5 vlak ה má 8 stanic odjíždí z Kladno a končí v Praha-Dejvice.
Vyberte S5 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha-Dejvice (8 zastávek)
Kladno
Unhošť
Pavlov
Jeneč
Hostivice
Praha-Ruzyně
Praha-Veleslavín
Praha-Dejvice
S5 Často kladené dotazy
V kolik začne S5 vlak fungovat?
Služby na S5 vlak začínají v 04:12 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává S5 vlak fungovat?
Služby na S5 vlak končí v 23:17 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí S5 vlak?
Kdy přijde linka Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S5 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S5. vlak stanice.
S5 vlak Jízdní řád
S5 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:12 - 23:17
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:12 - 23:17 | 28 - 60 |
út | 04:12 - 23:17 | 28 - 60 |
st | 04:12 - 23:17 | 28 - 60 |
čt | 04:12 - 23:17 | 28 - 60 |
pá | 04:12 - 23:17 | 28 - 60 |
so | 04:12 - 23:17 | 49 - 60 |
ne | 04:12 - 23:17 | 49 - 60 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S5 (od Kladno), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S5 v reálném čase. (Praha-Dejvice) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S5 vlak
Ceny České dráhy a.s. S5 (Praha-Dejvice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S5 (České dráhy a.s.)
První zastávka S5 vlak cesty je Kladno a poslední zastávka je Praha-Dejvice. S5 (Praha-Dejvice) je v provozu během každý den.
Další informace: S5 má 8 stanic a celková doba cesty je zhruba 38 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S5 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S5 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S5 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S5 (Praha-Dejvice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S5 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S5, v Praha
S5 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- SC 507 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- SC 516 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S33 - Mělník – Mladá Boleslav – Sobotka/ Jízdní řád
- OS 90965 - Praha hl. n. – Strančice/ Jízdní řád
- OS 16779 - Žihle – Blatno u Jesenice
- R10 - Praha – Hradec Králové – Trutnov / Letohrad/ Jízdní řád
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- R20 - Praha – Ústí nad Labem – Děčín/ Jízdní řád
- S23 - Neratovice – Čelákovice/ Jízdní řád
- U21 - Roudnice nad Labem – Bříza obec/ Jízdní řád
- T6 - Praha hl. n. – Blatná/ Jízdní řád
- U22 - Vraňany – Straškov – Zlonice/ Jízdní řád
- NJ 456 - Břeclav – Bad Schandau/ Jízdní řád
- S54 - Praha – Hostivice – Středokluky – Podlešín – Slaný/ Jízdní řád
- R18 - Praha – Olomouc – Luhačovice / Veselí nad Moravou/ Jízdní řád
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- EX6 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- S18 - Kolín – Ledečko – Sázava/ Jízdní řád
- L9 - Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou/ Jízdní řád
- OS 109015 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč