Linka S6
Praha – Rudná u Prahy – Beroun
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S6 vlak (Aktualizováno)
S6 vlak ה má 10 stanic odjíždí z Praha-Smíchov a končí v Nučice Zastávka.
Vyberte S6 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nučice Zastávka (10 zastávek)
Praha-Smíchov
Praha-Hlubočepy
Praha-Holyně
Praha-Řeporyje
Zbuzany
Jinočany
Rudná U Prahy
Rudná Zastávka
Nučice
Nučice Zastávka
S6 Často kladené dotazy
V kolik začne S6 vlak fungovat?
Služby na S6 vlak začínají v 05:46 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává S6 vlak fungovat?
Služby na S6 vlak končí v 23:30 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí S6 vlak?
Kdy přijde linka Praha – Rudná u Prahy – Beroun Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha – Rudná u Prahy – Beroun Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S6 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S6. vlak stanice.
S6 vlak Jízdní řád
S6 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:46 - 23:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:46 - 23:30 | 60 - 120 |
út | 05:46 - 23:30 | 60 - 120 |
st | 05:46 - 23:30 | 60 - 120 |
čt | 05:46 - 23:30 | 60 - 120 |
pá | 05:46 - 23:30 | 60 - 120 |
so | 05:46 - 23:30 | 92 - 148 |
ne | 05:46 - 23:30 | 104 - 120 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S6 (od Praha-Smíchov), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S6 v reálném čase. (Nučice Zastávka) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S6 vlak
Ceny České dráhy a.s. S6 (Nučice Zastávka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S6 (České dráhy a.s.)
První zastávka S6 vlak cesty je Praha-Smíchov a poslední zastávka je Nučice Zastávka. S6 (Nučice Zastávka) je v provozu během každý den.
Další informace: S6 má 10 stanic a celková doba cesty je zhruba 31 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S6 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S6 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S6 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S6 (Nučice Zastávka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S6 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S6, v Praha
S6 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- S60 - Beroun – Zdice – Březnice – Blatná/ Jízdní řád
- SP 91033 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- SC 517 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- S43 - Neratovice – Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- SC 503 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- NJ 456 - Pardubice hl. n. – Bad Schandau/ Jízdní řád
- SC 504 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- U32 - Ústí nad Labem – Mělník – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- S10 - Kolín – Týnec nad Labem/ Jízdní řád
- S76 - Zadní Třebáň – Lochovice/ Jízdní řád
- L5 - Lomnice nad Popelkou – Stará Paka/ Jízdní řád
- R19 - Praha – Česká Třebová – Brno/ Jízdní řád
- S5 - Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec/ Jízdní řád
- SC 240 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- T4 - Praha hl. n. – Slaný/ Jízdní řád
- EX6 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- L34 - Liberec – Rovensko pod Troskami
- SP 91085 - Lužná u Rakovníka – Nové Strašecí