Linka S66
Protivín
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S66 vlak (Aktualizováno)
S66 vlak ה má 16 stanic odjíždí z Březnice a končí v Protivín.
Vyberte S66 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Protivín (16 zastávek)
Březnice
Dobrá Voda U Břez.
Myslín
Mirovice
Horní Nerestce
Čimelice
Smetanova Lhota
Dolní Ostrovec
Vráž U Písku
Čížová
Písek-Dobešice
Písek Zastávka
Písek
Putim
Heřmaň
Protivín
S66 Často kladené dotazy
V kolik začne S66 vlak fungovat?
Služby na S66 vlak začínají v 04:34 dne sobota.
V kolik přestává S66 vlak fungovat?
Služby na S66 vlak končí v 18:04 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí S66 vlak?
Kdy přijde linka Protivín Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Protivín Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S66 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S66. vlak stanice.
S66 vlak Jízdní řád
S66 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 08:01 - 18:04
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 08:01 - 18:04 | 121 - 243 |
út | 08:01 - 18:04 | 121 - 243 |
st | 08:01 - 18:04 | 121 - 243 |
čt | 08:01 - 18:04 | 121 - 243 |
pá | 08:01 - 18:04 | 121 - 243 |
so | 04:34 - 20:18 | 88 - 134 |
ne | 06:02 - 20:18 | 118 - 134 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S66 (od Březnice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S66 v reálném čase. (Protivín) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S66 vlak
Ceny České dráhy a.s. S66 (Protivín) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S66 (České dráhy a.s.)
První zastávka S66 vlak cesty je Březnice a poslední zastávka je Protivín. S66 (Protivín) je v provozu během každý den.
Další informace: S66 má 16 stanic a celková doba cesty je zhruba 73 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S66 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S66 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S66 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S66 (Protivín) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S66 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S66, v Praha
S66 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- R15 - Praha – Ústí nad Labem – Karlovy Vary – Cheb/ Jízdní řád
- OS 91136 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka/ Jízdní řád
- R43 - Praha – Neratovice – Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- OS 119015 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- R19 - Praha – Česká Třebová – Brno/ Jízdní řád
- R44 - Praha – Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- IC 519 - Praha hl. n. – Opava východ
- OS 109069 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- S32 - Štětí – Všetaty – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- SC 504 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- IC 511 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- S98 - Olbramovice – Sedlčany/ Jízdní řád
- SP 91085 - Lužná u Rakovníka – Nové Strašecí
- S23 - Neratovice – Čelákovice/ Jízdní řád
- SP 91083 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- T9 - Březnice – Rožmitál p. Třemšínem/ Jízdní řád
- S6 - Praha – Rudná u Prahy – Beroun/ Jízdní řád
- SP 91031 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- U7 - Děčín – Ústí nad Labem-Střekov – Ústí nad Labem západ/ Jízdní řád
- R10 - Praha – Hradec Králové – Trutnov / Letohrad/ Jízdní řád