Linka U4
Ústí nad Labem hl. n. – Roudnice nad Labem – Hněvice
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. U4 vlak (Aktualizováno)
U4 vlak ה má 17 stanic odjíždí z Hněvice a končí v Ústí Nad Labem Hl.N..
Vyberte U4 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústí N. L. Hl. N. (17 zastávek)
Hněvice
Záluží
Dobříň
Roudnice Nad Labem
Hrobce
Oleško
Hrdly
Bohušovice Nad Ohří
Nové Kopisty
Lukavec
Lovosice
Lovosice Město
Malé Žernoseky
Litochovice Nad Labem
Prackovice Nad Labem
Dolní Zálezly
Ústí Nad Labem Hl.N.
U4 Často kladené dotazy
V kolik začne U4 vlak fungovat?
Služby na U4 vlak začínají v 04:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává U4 vlak fungovat?
Služby na U4 vlak končí v 20:04 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí U4 vlak?
Kdy přijde linka Ústí nad Labem hl. n. – Roudnice nad Labem – Hněvice Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ústí nad Labem hl. n. – Roudnice nad Labem – Hněvice Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde U4 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší U4. vlak stanice.
U4 vlak Jízdní řád
U4 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:30 - 20:04
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:30 - 20:04 | 49 - 120 |
út | 04:30 - 20:04 | 49 - 120 |
st | 04:30 - 20:04 | 49 - 120 |
čt | 04:30 - 20:04 | 49 - 120 |
pá | 04:30 - 20:04 | 49 - 120 |
so | 05:53 - 20:04 | 49 - 120 |
ne | 05:53 - 20:04 | 49 - 120 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na U4 (od Hněvice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy U4 v reálném čase. (Ústí N. L. Hl. N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku U4 vlak
Ceny České dráhy a.s. U4 (Ústí N. L. Hl. N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
U4 (České dráhy a.s.)
První zastávka U4 vlak cesty je Hněvice a poslední zastávka je Ústí Nad Labem Hl.N.. U4 (Ústí N. L. Hl. N.) je v provozu během každý den.
Další informace: U4 má 17 stanic a celková doba cesty je zhruba 59 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší U4 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro U4 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka U4 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku U4 (Ústí N. L. Hl. N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek U4 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky U4, v Praha
U4 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- OS 91150 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- L34 - Liberec – Rovensko pod Troskami
- S27 - Čáslav – Třemošnice/ Jízdní řád
- OS 119015 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- IC 514 - Opava východ – Praha hl. n.
- OS 105718 - Lomnice nad Popelkou – Stará Paka
- SC 504 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S66 - Březnice – Protivín/ Jízdní řád
- SP 91089 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- R15 - Praha – Ústí nad Labem – Karlovy Vary – Cheb/ Jízdní řád
- OS 105716 - Lomnice nad Popelkou – Stará Paka
- OS 91080 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- IC 512 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 91132 - Lužná u Rakovníka – Kolešovice
- OS 109011 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- NJ 457 - Bad Schandau – Břeclav/ Jízdní řád
- S54 - Praha – Hostivice – Středokluky – Podlešín – Slaný/ Jízdní řád
- S80 - Čerčany – Ledeč nad Sázavou/ Jízdní řád
- SC 241 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- OS 16776 - Blatno u Jesenice – Žihle