Linka V51
Nový Bydžov
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. V51 vlak (Aktualizováno)
V51 vlak ה má 6 stanic odjíždí z Městec Králové a končí v Nový Bydžov.
Přehled jízdního řádu V51 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 06:45. Provozní dny tohoto týdne: pondělí, úterý, středa.
Vyberte V51 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nový Bydžov (6 zastávek)
Městec Králové
Běrunice
Slibovice
Lovčice Obec
Chlumec Nad Cidlinou
Nový Bydžov
V51 Často kladené dotazy
V kolik začne V51 vlak fungovat?
Služby na V51 vlak začínají v 06:45 dne pondělí, úterý, středa.
V kolik přestává V51 vlak fungovat?
Služby na V51 vlak končí v 06:45 dne pondělí, úterý, středa.
V kolik dorazí V51 vlak?
Kdy přijde linka Nový Bydžov Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nový Bydžov Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde V51 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší V51. vlak stanice.
V51 vlak Jízdní řád
V51 vlak linka funguje v pondělí až středa. Pravidelný provoz: 06:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:45 | Jediný odjezd |
út | 06:45 | Jediný odjezd |
st | 06:45 | Jediný odjezd |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na V51 (od Městec Králové), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy V51 v reálném čase. (Nový Bydžov) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku V51 vlak
Ceny České dráhy a.s. V51 (Nový Bydžov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
V51 (České dráhy a.s.)
První zastávka V51 vlak cesty je Městec Králové a poslední zastávka je Nový Bydžov. V51 (Nový Bydžov) je v provozu během pondělí, úterý, středa.
Další informace: V51 má 6 stanic a celková doba cesty je zhruba 28 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší V51 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro V51 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka V51 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku V51 (Nový Bydžov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek V51 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky V51, v Praha
V51 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- SP 91087 - Lužná u Rakovníka – Nové Strašecí
- SC 240 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- R20 - Praha – Ústí nad Labem – Děčín/ Jízdní řád
- OS 109013 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- S28 - Kutná Hora – Zruč nad Sázavou/ Jízdní řád
- EX7 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- S27 - Čáslav – Třemošnice/ Jízdní řád
- OS 91136 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka/ Jízdní řád
- U28 - Děčín hl. n. – Bad Schandau – Sebnitz – Rumburk/ Jízdní řád
- SP 91089 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- OS 91081 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- SP 91137 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SP 91030 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka
- S30 - Mladá Boleslav – Turnov/ Jízdní řád
- R49 - Praha – Říčany – Benešov u Prahy/ Jízdní řád
- S12 - Poříčany – Nymburk/ Jízdní řád
- EX2 - Praha – Olomouc – Vsetín – Horní Lideč/ Jízdní řád
- SP 91085 - Lužná u Rakovníka – Nové Strašecí
- SC 241 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád