11
Jízdní řád 11 – Vozovna Pankrác
Jízdní řád na sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Spořilov | 23:21 | 23:50 | 0:10 | 0:30 |
Teplárna Michle | 23:22 | 23:51 | 0:11 | 0:31 |
Chodovská | 23:24 | 23:53 | 0:13 | 0:33 |
Plynárna Michle | 23:25 | 23:54 | 0:14 | 0:34 |
Michelská | 23:26 | 23:55 | 0:15 | 0:35 |
POD Jezerkou | 23:27 | 23:56 | 0:16 | 0:36 |
Horky | 23:28 | 23:57 | 0:17 | 0:37 |
Nuselská Radnice | 23:30 | 23:59 | 0:19 | 0:39 |
Palouček | 23:31 | 0:00 | 0:20 | 0:40 |
Pražského Povstání | 23:33 | 0:02 | 0:22 | 0:42 |
Kotorská | 23:34 | 0:03 | 0:23 | 0:43 |
Na Veselí | 23:35 | 0:04 | 0:24 | 0:44 |
Vozovna Pankrác | 23:36 | 0:05 | 0:25 | 0:45 |
Jízdní řád DPP Light Rail – 11 (Vozovna Pankrác)
Jízdní řád Light Rail společnosti DPP na trase 11, Vozovna Pankrác, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Spořilov stanice do Vozovna Pankrác stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Light Rail k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP.