Jízdní řád 15 – Staré Strašnice
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Kotlářka | 22:33 | 22:53 |
Kotlářka | 22:34 | 22:54 |
Kavalírka | 22:35 | 22:55 |
Klamovka | 22:36 | 22:56 |
U Zvonu | 22:37 | 22:57 |
Bertramka | 22:38 | 22:58 |
Anděl | 22:41 | 23:01 |
Arbesovo Náměstí | 22:42 | 23:02 |
Švandovo Divadlo | 22:43 | 23:03 |
Újezd | 22:44 | 23:04 |
Hellichova | 22:45 | 23:05 |
Malostranské Náměstí | 22:46 | 23:06 |
Malostranská | 22:49 | 23:09 |
Čechův Most | 22:51 | 23:11 |
Dlouhá Třída | 22:54 | 23:14 |
Náměstí Republiky | 22:56 | 23:16 |
Bílá Labuť | 22:57 | 23:17 |
Florenc | 22:59 | 23:19 |
Karlínské Náměstí | 23:00 | 23:20 |
Křižíkova | 23:01 | 23:21 |
Urxova | 23:02 | 23:22 |
Invalidovna | 23:03 | 23:23 |
Palmovka | 23:06 | 23:26 |
Palmovka | 23:08 | 23:28 |
Palmovka | 23:09 | 23:29 |
Krejcárek | 23:11 | 23:31 |
Biskupcova | 23:13 | 23:33 |
Nákladové Nádraží Žižkov | 23:14 | 23:34 |
Mezi Hřbitovy | 23:16 | 23:36 |
Želivského | 23:18 | 23:38 |
Vinohradské Hřbitovy | 23:19 | 23:39 |
Krematorium Strašnice | 23:20 | 23:40 |
Vozovna Strašnice | 23:21 | 23:41 |
Strašnická | 23:23 | 23:43 |
Na Hroudě | 23:24 | 23:44 |
Staré Strašnice | 23:25 | 23:45 |
Jízdní řád DPP Light Rail – 15 (Staré Strašnice)
Jízdní řád Light Rail společnosti DPP na trase 15, Staré Strašnice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kotlářka stanice do Staré Strašnice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Light Rail k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 15 z Kotlářka do Staré Strašnice.