186
Jízdní řád 186 – Černý Most
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 | Odjezd č. #18 | Odjezd č. #19 | Odjezd č. #20 | Odjezd č. #21 | Odjezd č. #22 | Odjezd č. #23 | Odjezd č. #24 | Odjezd č. #25 | Odjezd č. #26 | Odjezd č. #27 | Odjezd č. #28 | Odjezd č. #29 | Odjezd č. #30 | Odjezd č. #31 | Odjezd č. #32 | Odjezd č. #33 | Odjezd č. #34 | Odjezd č. #35 | Odjezd č. #36 | Odjezd č. #37 | Odjezd č. #38 | Odjezd č. #39 | Odjezd č. #40 | Odjezd č. #41 | Odjezd č. #42 | Odjezd č. #43 | Odjezd č. #44 | Odjezd č. #45 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vinořský Hřbitov | 5:11 | - | - | 6:11 | - | - | - | 7:11 | - | 7:35 | - | 8:11 | - | - | 9:11 | - | 10:11 | - | 11:11 | - | 12:11 | - | 13:11 | - | 14:11 | - | 14:51 | - | - | - | 15:51 | - | - | - | 16:51 | - | - | - | 17:51 | - | - | 18:51 | - | - | - |
Vinořský Zámek | 5:12 | - | - | 6:12 | - | - | - | 7:12 | - | 7:36 | - | 8:12 | - | - | 9:12 | - | 10:12 | - | 11:12 | - | 12:12 | - | 13:12 | - | 14:12 | - | 14:52 | - | - | - | 15:52 | - | - | - | 16:52 | - | - | - | 17:52 | - | - | 18:52 | - | - | - |
Netřebická | 5:15 | - | - | 6:15 | - | - | - | 7:15 | - | 7:39 | - | 8:15 | - | - | 9:15 | - | 10:15 | - | 11:15 | - | 12:15 | - | 13:15 | - | 14:15 | - | 14:55 | - | - | - | 15:55 | - | - | - | 16:55 | - | - | - | 17:55 | - | - | 18:55 | - | - | - |
Satalice | 5:16 | - | - | 6:16 | - | - | - | 7:16 | - | 7:40 | - | 8:16 | - | - | 9:16 | - | 10:16 | - | 11:16 | - | 12:16 | - | 13:16 | - | 14:16 | - | 14:56 | - | - | - | 15:56 | - | - | - | 16:56 | - | - | - | 17:56 | - | - | 18:56 | - | - | - |
Nádraží Satalice | 5:19 | 5:41 | 6:01 | 6:19 | 6:39 | 6:57 | 7:09 | 7:19 | 7:33 | 7:43 | 8:03 | 8:19 | 8:41 | 9:01 | 9:19 | 9:51 | 10:19 | 10:51 | 11:19 | 11:51 | 12:19 | 12:51 | 13:19 | 13:51 | 14:19 | 14:41 | 14:59 | 15:16 | 15:31 | 15:46 | 15:59 | 16:16 | 16:31 | 16:46 | 16:59 | 17:16 | 17:31 | 17:46 | 17:59 | 18:16 | 18:36 | 18:59 | 19:21 | 19:41 | 20:01 |
Sportareál Satalice | 5:20 | 5:42 | 6:02 | 6:20 | 6:40 | 6:58 | 7:10 | 7:20 | 7:34 | 7:44 | 8:04 | 8:20 | 8:42 | 9:02 | 9:20 | 9:52 | 10:20 | 10:52 | 11:20 | 11:52 | 12:20 | 12:52 | 13:20 | 13:52 | 14:20 | 14:42 | 15:00 | 15:17 | 15:32 | 15:47 | 16:00 | 16:17 | 16:32 | 16:47 | 17:00 | 17:17 | 17:32 | 17:47 | 18:00 | 18:17 | 18:37 | 19:00 | 19:22 | 19:42 | 20:02 |
Sicherova | 5:22 | 5:44 | 6:04 | 6:22 | 6:42 | 7:00 | 7:12 | 7:22 | 7:36 | 7:46 | 8:06 | 8:22 | 8:44 | 9:04 | 9:22 | 9:54 | 10:22 | 10:54 | 11:22 | 11:54 | 12:22 | 12:54 | 13:22 | 13:54 | 14:22 | 14:44 | 15:02 | 15:19 | 15:34 | 15:49 | 16:02 | 16:19 | 16:34 | 16:49 | 17:02 | 17:19 | 17:34 | 17:49 | 18:02 | 18:19 | 18:39 | 19:02 | 19:24 | 19:44 | 20:04 |
Lipnická | 5:23 | 5:45 | 6:05 | 6:23 | 6:43 | 7:01 | 7:13 | 7:23 | 7:37 | 7:47 | 8:07 | 8:23 | 8:45 | 9:05 | 9:23 | 9:55 | 10:23 | 10:55 | 11:23 | 11:55 | 12:23 | 12:55 | 13:23 | 13:55 | 14:23 | 14:45 | 15:03 | 15:20 | 15:35 | 15:50 | 16:03 | 16:20 | 16:35 | 16:50 | 17:03 | 17:20 | 17:35 | 17:50 | 18:03 | 18:20 | 18:40 | 19:03 | 19:25 | 19:45 | 20:05 |
Hutě | 5:24 | 5:46 | 6:06 | 6:24 | 6:44 | 7:02 | 7:14 | 7:24 | 7:38 | 7:48 | 8:08 | 8:24 | 8:46 | 9:06 | 9:24 | 9:56 | 10:24 | 10:56 | 11:24 | 11:56 | 12:24 | 12:56 | 13:24 | 13:56 | 14:24 | 14:46 | 15:04 | 15:21 | 15:36 | 15:51 | 16:04 | 16:21 | 16:36 | 16:51 | 17:04 | 17:21 | 17:36 | 17:51 | 18:04 | 18:21 | 18:41 | 19:04 | 19:26 | 19:46 | 20:06 |
Lehovec | 5:26 | 5:48 | 6:08 | 6:26 | 6:46 | 7:04 | 7:16 | 7:26 | 7:40 | 7:50 | 8:10 | 8:26 | 8:48 | 9:08 | 9:26 | 9:58 | 10:26 | 10:58 | 11:26 | 11:58 | 12:26 | 12:58 | 13:26 | 13:58 | 14:26 | 14:48 | 15:06 | 15:23 | 15:38 | 15:53 | 16:06 | 16:23 | 16:38 | 16:53 | 17:06 | 17:23 | 17:38 | 17:53 | 18:06 | 18:23 | 18:43 | 19:06 | 19:28 | 19:48 | 20:08 |
Rajská Zahrada | 5:28 | 5:50 | 6:10 | 6:28 | 6:48 | 7:06 | 7:18 | 7:28 | 7:42 | 7:52 | 8:12 | 8:28 | 8:50 | 9:10 | 9:28 | 10:00 | 10:28 | 11:00 | 11:28 | 12:00 | 12:28 | 13:00 | 13:28 | 14:00 | 14:28 | 14:50 | 15:08 | 15:25 | 15:40 | 15:55 | 16:08 | 16:25 | 16:40 | 16:55 | 17:08 | 17:25 | 17:40 | 17:55 | 18:08 | 18:25 | 18:45 | 19:08 | 19:30 | 19:50 | 20:10 |
Ronešova | 5:29 | 5:51 | 6:11 | 6:29 | 6:49 | 7:07 | 7:19 | 7:29 | 7:43 | 7:53 | 8:13 | 8:29 | 8:51 | 9:11 | 9:29 | 10:01 | 10:29 | 11:01 | 11:29 | 12:01 | 12:29 | 13:01 | 13:29 | 14:01 | 14:29 | 14:51 | 15:09 | 15:26 | 15:41 | 15:56 | 16:09 | 16:26 | 16:41 | 16:56 | 17:09 | 17:26 | 17:41 | 17:56 | 18:09 | 18:26 | 18:46 | 19:09 | 19:31 | 19:51 | 20:11 |
Poliklinika Černý Most | 5:30 | 5:52 | 6:12 | 6:30 | 6:50 | 7:08 | 7:20 | 7:30 | 7:44 | 7:54 | 8:14 | 8:30 | 8:52 | 9:12 | 9:30 | 10:02 | 10:30 | 11:02 | 11:30 | 12:02 | 12:30 | 13:02 | 13:30 | 14:02 | 14:30 | 14:52 | 15:10 | 15:27 | 15:42 | 15:57 | 16:10 | 16:27 | 16:42 | 16:57 | 17:10 | 17:27 | 17:42 | 17:57 | 18:10 | 18:27 | 18:47 | 19:10 | 19:32 | 19:52 | 20:12 |
Černý Most | 5:32 | 5:54 | 6:14 | 6:32 | 6:52 | 7:10 | 7:22 | 7:32 | 7:46 | 7:56 | 8:16 | 8:32 | 8:54 | 9:14 | 9:32 | 10:04 | 10:32 | 11:04 | 11:32 | 12:04 | 12:32 | 13:04 | 13:32 | 14:04 | 14:32 | 14:54 | 15:12 | 15:29 | 15:44 | 15:59 | 16:12 | 16:29 | 16:44 | 16:59 | 17:12 | 17:29 | 17:44 | 17:59 | 18:12 | 18:29 | 18:49 | 19:12 | 19:34 | 19:54 | 20:14 |
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 186 (Černý Most)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 186, Černý Most, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Vinořský Hřbitov stanice do Černý Most stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 186 z Praha-Vinoř do Praha 14.