201
Jízdní řád 201 – Děčín, POD Nemocnicí
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Děčín, Chrochvice | 6:15 | 6:42 | 7:25 | 8:03 | 9:20 | 10:18 | 11:05 | 11:48 | 12:35 | 13:18 | 14:05 | 14:53 | 15:35 | 16:18 |
Děčín, Pošta | 6:16 | 6:43 | 7:26 | 8:04 | 9:21 | 10:19 | 11:06 | 11:49 | 12:36 | 13:19 | 14:06 | 14:54 | 15:36 | 16:19 |
Děčín, Želenice | 6:18 | 6:45 | 7:29 | 8:07 | 9:24 | 10:22 | 11:09 | 11:52 | 12:39 | 13:22 | 14:09 | 14:57 | 15:39 | 16:22 |
Děčín, Kozinova | 6:20 | 6:47 | 7:31 | 8:09 | 9:26 | 10:24 | 11:11 | 11:54 | 12:41 | 13:24 | 14:11 | 14:59 | 15:41 | 16:24 |
Děčín, Žatecká | 6:21 | 6:48 | 7:32 | 8:10 | 9:27 | 10:25 | 11:12 | 11:55 | 12:42 | 13:25 | 14:12 | 15:00 | 15:42 | 16:25 |
Děčín, Želenická | 6:23 | 6:50 | 7:34 | 8:12 | 9:29 | 10:27 | 11:14 | 11:57 | 12:44 | 13:27 | 14:14 | 15:02 | 15:44 | 16:27 |
Děčín, Bažantnice | 6:24 | 6:51 | 7:35 | 8:13 | 9:30 | 10:28 | 11:15 | 11:58 | 12:45 | 13:28 | 14:15 | 15:03 | 15:45 | 16:28 |
Děčín, Husitská | 6:25 | 6:52 | 7:36 | 8:14 | 9:31 | 10:29 | 11:16 | 11:59 | 12:46 | 13:29 | 14:16 | 15:04 | 15:46 | 16:29 |
Děčín, Pivovar | - | - | - | 8:16 | - | 10:31 | - | 12:01 | - | 13:31 | - | 15:06 | - | 16:31 |
Děčín, Výtopny | 6:26 | 6:53 | 7:37 | 8:17 | 9:32 | 10:32 | 11:17 | 12:02 | 12:47 | 13:32 | 14:17 | 15:07 | 15:47 | 16:32 |
Děčín, Aut. Nádr. | 6:27 | 6:54 | 7:39 | 8:19 | 9:34 | 10:34 | 11:19 | 12:04 | 12:49 | 13:34 | 14:19 | 15:09 | 15:49 | 16:34 |
Děčín, Hlavní Nádraží | 6:29 | 6:56 | 7:42 | 8:22 | 9:37 | 10:37 | 11:22 | 12:07 | 12:52 | 13:37 | 14:22 | 15:12 | 15:52 | 16:37 |
Děčín, Tyršův Most | 6:31 | 6:58 | 7:44 | 8:24 | 9:39 | 10:39 | 11:24 | 12:09 | 12:54 | 13:39 | 14:24 | 15:14 | 15:54 | 16:39 |
Děčín, Tyršova | 6:32 | 6:59 | 7:46 | 8:26 | 9:41 | 10:41 | 11:26 | 12:11 | 12:56 | 13:41 | 14:26 | 15:16 | 15:56 | 16:41 |
Děčín, Masarykovo Nám. | 6:33 | 7:00 | 7:48 | 8:28 | 9:43 | 10:43 | 11:28 | 12:13 | 12:58 | 13:43 | 14:28 | 15:18 | 15:58 | 16:43 |
Děčín, Myslbekova | 6:35 | 7:02 | 7:50 | 8:30 | 9:45 | 10:45 | 11:30 | 12:15 | 13:00 | 13:45 | 14:30 | 15:20 | 16:00 | 16:45 |
Děčín, Narex | 6:37 | 7:04 | 7:52 | 8:32 | 9:47 | 10:47 | 11:32 | 12:17 | 13:02 | 13:47 | 14:32 | 15:22 | 16:02 | 16:47 |
Děčín, Škola | 6:38 | 7:05 | 7:54 | 8:34 | 9:49 | 10:49 | 11:34 | 12:19 | 13:04 | 13:49 | 14:34 | 15:24 | 16:04 | 16:49 |
Děčín, Liliová | 6:39 | 7:06 | 7:55 | 8:35 | 9:50 | 10:50 | 11:35 | 12:20 | 13:05 | 13:50 | 14:35 | 15:25 | 16:05 | 16:50 |
Děčín, Kamenická | 6:40 | 7:07 | 7:56 | 8:36 | 9:51 | 10:51 | 11:36 | 12:21 | 13:06 | 13:51 | 14:36 | 15:26 | 16:06 | 16:51 |
Děčín, Nemocnice | 6:41 | 7:08 | 7:57 | 8:37 | 9:52 | 10:52 | 11:37 | 12:22 | 13:07 | 13:52 | 14:37 | 15:27 | 16:07 | 16:52 |
Děčín, POD Nemocnicí | 6:43 | 7:10 | 7:59 | 8:39 | 9:54 | 10:54 | 11:39 | 12:24 | 13:09 | 13:54 | 14:39 | 15:29 | 16:09 | 16:54 |
Jízdní řád Dopravní podnik města Děčína, a.s. Bus – 201 (Děčín, POD Nemocnicí)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik města Děčína, a.s. na trase 201, Děčín, POD Nemocnicí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Děčín, Chrochvice stanice do Děčín, POD Nemocnicí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Děčína, a.s..