356
Jízdní řád 356 – Lichoceves
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bořislavka | 6:01 | 6:49 | 9:15 | 11:15 | 13:30 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:36 | 18:00 |
Jenerálka | 6:04 | 6:52 | 9:18 | 11:18 | 13:33 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:39 | 18:03 |
Pučálka | 6:06 | 6:54 | 9:20 | 11:20 | 13:35 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:41 | 18:05 |
Horoměřice | 6:10 | 6:58 | 9:24 | 11:24 | 13:39 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | 17:45 | 18:09 |
Horoměřice, V Lipkách | 6:11 | 6:59 | 9:25 | 11:25 | 13:40 | 14:45 | 15:45 | 16:45 | 17:46 | 18:10 |
Horoměřice, Velká Brána | 6:12 | 7:00 | 9:26 | 11:26 | 13:41 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:47 | 18:11 |
Statenice, Černý Vůl, Hospoda | 6:14 | 7:02 | 9:28 | 11:28 | 13:43 | 14:48 | 15:48 | 16:48 | 17:49 | 18:13 |
Statenice, U Kovárny | 6:15 | 7:03 | 9:30 | 11:30 | 13:45 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:51 | 18:15 |
Statenice | 6:16 | 7:04 | 9:31 | 11:31 | 13:46 | 14:51 | 15:51 | 16:51 | 17:52 | 18:16 |
Statenice, Račanská | 6:18 | 7:06 | 9:33 | 11:33 | 13:48 | 14:53 | 15:53 | 16:53 | 17:54 | 18:18 |
Lichoceves | 6:22 | 7:10 | 9:37 | 11:37 | 13:52 | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 17:58 | 18:22 |
Jízdní řád CSAD MHD Kladno a.s. Bus – 356 (Lichoceves)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD MHD Kladno a.s. na trase 356, Lichoceves, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Bořislavka stanice do Lichoceves stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD MHD Kladno a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 356 z Praha 6 do Praha - Západ.