4
Jízdní řád 4 – Vozovna Pankrác
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Slivenec | 19:37 | 19:43 | 19:53 |
Holyně | 19:38 | 19:44 | 19:54 |
Náměstí Olgy Scheinpflugové | 19:39 | 19:45 | 19:55 |
Sídliště Barrandov | 19:41 | 19:47 | 19:57 |
Poliklinika Barrandov | 19:42 | 19:48 | 19:58 |
Chaplinovo Náměstí | 19:43 | 19:49 | 19:59 |
K Barrandovu | 19:44 | 19:50 | 20:00 |
Geologická | 19:45 | 19:51 | 20:01 |
Hlubočepy | 19:48 | 19:54 | 20:04 |
Zlíchov | 19:49 | 19:55 | 20:05 |
Lihovar | 19:51 | 19:57 | 20:07 |
Smíchovské Nádraží | 19:53 | 19:59 | 20:09 |
Plzeňka | 19:54 | 20:00 | 20:10 |
Na Knížecí | 19:55 | 20:01 | 20:11 |
Anděl | 19:57 | 20:03 | 20:13 |
Zborovská | 19:58 | 20:04 | 20:14 |
Palackého Náměstí | 20:00 | 20:06 | 20:16 |
Výtoň | 20:01 | 20:07 | 20:17 |
Albertov | 20:02 | 20:08 | 20:18 |
Ostrčilovo Náměstí | 20:04 | 20:10 | 20:20 |
Svatoplukova | 20:05 | 20:11 | 20:21 |
Divadlo Na Fidlovačce | 20:06 | 20:12 | 20:22 |
Náměstí Bratří Synků | 20:08 | 20:14 | 20:24 |
Nuselská Radnice | 20:09 | 20:15 | 20:25 |
Palouček | 20:10 | 20:16 | 20:26 |
Pražského Povstání | 20:12 | 20:18 | 20:28 |
Kotorská | 20:13 | 20:19 | 20:29 |
Na Veselí | 20:14 | 20:20 | 20:30 |
Vozovna Pankrác | 20:16 | 20:22 | 20:32 |
Jízdní řád DPP Light Rail – 4 (Vozovna Pankrác)
Jízdní řád Light Rail společnosti DPP na trase 4, Vozovna Pankrác, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Slivenec stanice do Vozovna Pankrác stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Light Rail k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 4 z Praha-Slivenec do Praha 4.