407
Jízdní řád 407 – Písek,Aut.Nádr.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Smíchovské Nádraží | 8:50 | 13:00 | 17:35 |
Lihovar | 8:52 | 13:02 | 17:37 |
Milín | 9:36 | 13:46 | 18:21 |
Milín, Rtišovice, Rozc. | 9:39 | 13:49 | 18:24 |
Vrančice, Životice, Rozc. | 9:40 | 13:50 | 18:25 |
Chraštice, Chraštičky | 9:46 | 13:56 | 18:31 |
Zalužany | 9:50 | 14:00 | 18:35 |
Zalužany, Čerpací Stanice | 9:51 | 14:01 | 18:36 |
Lety, Rozc.1.3 Sil.Č.4 | 9:53 | 14:03 | 18:38 |
Čimelice, Nám. | 9:59 | 14:09 | 18:44 |
Písek, Pražská | 10:16 | 14:26 | 19:01 |
Písek, Aut.Nádr. | 10:20 | 14:30 | 19:05 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 407 (Písek,Aut.Nádr.)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 407, Písek,Aut.Nádr., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Smíchovské Nádraží stanice do Písek, Aut.Nádr. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..