423
Jízdní řád 423 – Doubravčice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jirny | - | - | - | - | - | 12:43 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Úvaly, Zálesí | - | - | - | - | - | 12:48 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Úvaly, Hodov | - | - | - | - | - | 12:49 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Úvaly, Elektromechanika | - | - | - | - | - | 12:50 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Úvaly, Žel.St. | - | 6:23 | 7:58 | 9:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 | 15:53 | 16:53 | 17:53 | 18:53 | 19:53 | 20:53 | 22:53 |
Úvaly, U Mlýna | - | 6:24 | 7:59 | 9:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 18:54 | 19:54 | 20:54 | 22:54 |
Úvaly, Náměstí Arnošta Z Pardubic | - | 6:25 | 8:00 | 9:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 18:55 | 19:55 | 20:55 | 22:55 |
Úvaly, Pivovar | - | 6:27 | 8:02 | 9:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 17:57 | 18:57 | 19:57 | 20:57 | 22:57 |
Úvaly, Slovany | - | 6:28 | 8:03 | 9:58 | 11:58 | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 15:58 | 16:58 | 17:58 | 18:58 | 19:58 | 20:58 | 22:58 |
Škvorec, Mš | - | 6:30 | 8:05 | 10:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 23:00 |
Škvorec, Nám. | 5:08 | 6:31 | 8:06 | 10:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 16:01 | 17:01 | 18:01 | 19:01 | 20:01 | 21:01 | 23:01 |
Škvorec, Rozc. | 5:10 | 6:33 | 8:08 | 10:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:03 | 17:03 | 18:03 | 19:03 | 20:03 | 21:03 | 23:03 |
Přišimasy | 5:13 | 6:36 | 8:11 | 10:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:06 | 19:06 | 20:06 | 21:06 | 23:06 |
Přišimasy, Horka | 5:14 | 6:37 | 8:12 | 10:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 | 19:07 | 20:07 | 21:07 | 23:07 |
Přišimasy, Sklady Marca | 5:16 | 6:39 | 8:14 | 10:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 19:09 | 20:09 | 21:09 | 23:09 |
Hradešín | 5:17 | 6:40 | 8:15 | 10:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 | 19:10 | 20:10 | 21:10 | 23:10 |
Masojedy | 5:20 | 6:43 | 8:18 | 10:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:13 | 20:13 | 21:13 | 23:13 |
Doubravčice, Na Čtvrtích | 5:21 | 6:44 | 8:19 | 10:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 | 20:14 | 21:14 | 23:14 |
Doubravčice (A) | 5:23 | 6:46 | 8:21 | 10:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:16 | 20:16 | 21:16 | 23:16 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Úvaly, Žel.St. | 7:53 | 11:53 | 15:53 | 19:53 | 22:53 |
Úvaly, U Mlýna | 7:54 | 11:54 | 15:54 | 19:54 | 22:54 |
Úvaly, Náměstí Arnošta Z Pardubic | 7:55 | 11:55 | 15:55 | 19:55 | 22:55 |
Úvaly, Pivovar | 7:57 | 11:57 | 15:57 | 19:57 | 22:57 |
Úvaly, Slovany | 7:58 | 11:58 | 15:58 | 19:58 | 22:58 |
Škvorec, Mš | 8:00 | 12:00 | 16:00 | 20:00 | 23:00 |
Škvorec, Nám. | 8:01 | 12:01 | 16:01 | 20:01 | 23:01 |
Škvorec, Rozc. | 8:03 | 12:03 | 16:03 | 20:03 | 23:03 |
Přišimasy | 8:06 | 12:06 | 16:06 | 20:06 | 23:06 |
Přišimasy, Horka | 8:07 | 12:07 | 16:07 | 20:07 | 23:07 |
Přišimasy, Sklady Marca | 8:09 | 12:09 | 16:09 | 20:09 | 23:09 |
Hradešín | 8:10 | 12:10 | 16:10 | 20:10 | 23:10 |
Masojedy | 8:13 | 12:13 | 16:13 | 20:13 | 23:13 |
Doubravčice, Na Čtvrtích | 8:14 | 12:14 | 16:14 | 20:14 | 23:14 |
Doubravčice (A) | 8:16 | 12:16 | 16:16 | 20:16 | 23:16 |
Jízdní řád Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. Bus – 423 (Doubravčice)
Jízdní řád Bus společnosti Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. na trase 423, Doubravčice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Jirny stanice do Doubravčice (A) stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 423 z Praha - Východ do Kolín.