424
Jízdní řád 424 – Ždánice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kolín, Nádraží | - | - | - | 11:02 | 13:02 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 19:02 |
Kolín, Banka | - | - | - | 11:05 | 13:05 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 19:05 |
Kolín, Družstevní Dům | - | - | - | 11:07 | 13:07 | 14:37 | 15:37 | 16:37 | 19:07 |
Kolín, Bezovka | - | - | - | 11:08 | 13:08 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 19:08 |
Kolín, Gymnázium | - | - | - | 11:09 | 13:09 | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 19:09 |
Kolín, Výfuk | - | - | - | 11:12 | 13:12 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 19:12 |
Kolín, Štítary | - | - | - | 11:13 | 13:13 | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 19:13 |
Radovesnice I | - | - | - | 11:16 | 13:16 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 19:16 |
Lošany | - | - | - | 11:20 | 13:20 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 19:20 |
Polní Voděrady, Obú | - | - | - | 11:23 | 13:23 | 14:53 | 15:53 | 16:53 | 19:23 |
Dolní Chvatliny, Mančice | - | - | - | 11:25 | 13:25 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 19:25 |
Dolní Chvatliny | - | - | - | 11:28 | 13:28 | 14:58 | 15:58 | 16:58 | 19:28 |
Dolní Chvatliny, Horní Chvatliny | - | - | - | 11:30 | 13:30 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 19:30 |
Toušice, Mlékovice | - | - | - | 11:34 | 13:34 | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 19:34 |
Toušice, Obú | - | - | - | 11:36 | 13:36 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 19:36 |
Toušice | - | - | - | 11:37 | 13:37 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 19:37 |
Toušice, Obú | - | - | - | 11:38 | 13:38 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 19:38 |
Svojšice, Votelež | - | - | - | 11:41 | 13:41 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 19:41 |
Kouřim, Žel.St. | - | - | - | 11:44 | 13:44 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 19:44 |
Kouřim | 5:17 | 6:17 | 7:47 | 11:47 | 13:47 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 19:47 |
Kouřim, Zš | 5:19 | 6:19 | 7:49 | 11:49 | 13:49 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 19:49 |
Ždánice, Rozc.Běšínov | 5:22 | 6:22 | 7:52 | 11:52 | 13:52 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 19:52 |
Ždánice, U Jánů | 5:27 | 6:27 | 7:57 | 11:57 | 13:57 | 15:27 | 16:27 | 17:27 | 19:57 |
Ždánice | 5:29 | 6:29 | 7:59 | 11:59 | 13:59 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 19:59 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Kolín, Nádraží | 10:02 | 14:02 | 18:02 |
Kolín, Banka | 10:05 | 14:05 | 18:05 |
Kolín, Družstevní Dům | 10:07 | 14:07 | 18:07 |
Kolín, Bezovka | 10:08 | 14:08 | 18:08 |
Kolín, Gymnázium | 10:09 | 14:09 | 18:09 |
Kolín, Výfuk | 10:12 | 14:12 | 18:12 |
Kolín, Štítary | 10:13 | 14:13 | 18:13 |
Radovesnice I | 10:16 | 14:16 | 18:16 |
Lošany | 10:20 | 14:20 | 18:20 |
Polní Voděrady, Obú | 10:23 | 14:23 | 18:23 |
Dolní Chvatliny, Mančice | 10:25 | 14:25 | 18:25 |
Dolní Chvatliny | 10:28 | 14:28 | 18:28 |
Dolní Chvatliny, Horní Chvatliny | 10:30 | 14:30 | 18:30 |
Toušice, Mlékovice | 10:34 | 14:34 | 18:34 |
Toušice, Obú | 10:36 | 14:36 | 18:36 |
Toušice | 10:37 | 14:37 | 18:37 |
Toušice, Obú | 10:38 | 14:38 | 18:38 |
Svojšice, Votelež | 10:41 | 14:41 | 18:41 |
Kouřim, Žel.St. | 10:44 | 14:44 | 18:44 |
Kouřim | 10:47 | 14:47 | 18:47 |
Kouřim, Zš | 10:49 | 14:49 | 18:49 |
Ždánice, Rozc.Běšínov | 10:52 | 14:52 | 18:52 |
Ždánice, U Jánů | 10:57 | 14:57 | 18:57 |
Ždánice | 10:59 | 14:59 | 18:59 |
Jízdní řád Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. Bus – 424 (Ždánice)
Jízdní řád Bus společnosti Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. na trase 424, Ždánice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kolín, Nádraží stanice do Ždánice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..