471
Jízdní řád 471 – Mělník,Aut.Nádr. Jízdní řád na pondělí až čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Odjezd č. #14 Odjezd č. #15 Odjezd č. #16 Kostelec N.L., Nám. 5:15 6:15 6:45 7:06 8:20 9:26 11:26 - - 13:58 15:18 15:58 16:38 17:22 18:05 - Kostelec N.L., U Váhy 5:17 6:17 6:47 7:08 8:22 9:28 11:28 - - 14:00 15:20 16:00 16:40 17:24 18:07 - Kostelec N.L., Záv. 5:18 6:18 6:48 7:09 8:23 9:29 11:29 - - 14:01 15:21 16:01 16:41 17:25 18:08 - Kostelec N.L., Jiřice 5:20 6:20 6:50 7:11 8:25 9:31 11:31 - - 14:03 15:23 16:03 16:43 17:27 18:10 - Neratovice, Lobkovice, Hřbitov 5:23 6:23 6:53 7:14 8:28 9:34 11:34 - - 14:06 15:26 16:06 16:46 17:30 18:13 - Neratovice, Kojetická 5:26 6:26 6:56 7:17 8:31 9:37 11:37 13:04 13:39 14:09 15:29 16:09 16:49 17:33 18:16 4:26 Neratovice, Sídliště 5:29 6:29 6:59 7:20 8:34 9:40 11:40 13:07 13:42 14:12 15:32 16:12 16:52 17:36 18:19 4:29 Neratovice, Iii.Zš 5:31 6:31 7:01 7:22 8:36 9:42 11:42 13:09 13:44 14:14 15:34 16:14 16:54 17:38 18:21 4:31 Neratovice, Dům Kultury 5:33 6:33 7:03 7:24 8:38 9:44 11:44 13:11 13:46 14:16 15:36 16:16 16:56 17:40 18:23 4:33 Neratovice, U Vojtěcha 5:34 6:34 7:04 7:25 8:39 9:45 11:45 13:12 13:47 14:17 15:37 16:17 16:57 17:41 18:24 4:34 Libiš, Ke Spolaně 5:36 6:36 7:06 7:27 8:41 9:47 11:47 13:14 13:49 14:19 15:39 16:19 16:59 17:43 18:26 4:36 Libiš, Spolana 3 5:37 6:37 7:07 7:28 8:42 9:48 11:48 13:15 13:50 14:20 15:40 16:20 17:00 17:44 18:27 4:37 Libiš, Spolana 4 5:38 6:38 7:08 7:29 8:43 9:49 11:49 13:16 13:51 14:21 15:41 16:21 17:01 17:45 18:28 4:38 Libiš, Samoobsluha 5:40 6:40 7:10 7:31 8:45 9:51 11:51 13:18 13:53 14:23 15:43 16:23 17:03 17:47 18:30 4:40 Libiš, Obec 5:41 6:41 7:11 7:32 8:46 9:52 11:52 13:19 13:54 14:24 15:44 16:24 17:04 17:48 18:31 4:41 Obříství, Štěpánský Most 5:43 6:43 7:13 7:34 8:48 9:54 11:54 13:21 13:56 14:26 15:46 16:26 17:06 17:50 18:33 4:43 Kly, Větrušice - - - - - - - - - 14:29 - - 17:09 - - - Tuhaň - - - - - - - - - 14:31 - - 17:11 - - - Kly, Větrušice 5:45 6:45 7:15 7:36 8:50 9:56 11:56 13:23 13:58 - 15:48 16:28 - 17:52 18:35 4:45 Kly, Krauzovna 5:46 6:46 7:16 7:37 8:51 9:57 11:57 13:24 13:59 - 15:49 16:29 - 17:53 18:36 4:46 Tuhaň, Červená Píska - - - - - - - - - 14:33 - - 17:13 - - - Kly, Záboří - - - - - - - - - 14:36 - - 17:16 - - - Kly, Lom 5:48 6:48 7:18 7:39 8:53 9:59 11:59 13:26 14:01 14:38 15:51 16:31 17:18 17:55 18:38 4:48 Kly, Vinice 5:49 6:49 7:19 7:40 8:54 10:00 12:00 13:27 14:02 14:39 15:52 16:32 17:19 17:56 18:39 4:49 Mělník, U Nováků 5:50 6:50 7:20 7:41 8:55 10:01 12:01 13:28 14:03 14:40 15:53 16:33 17:20 17:57 18:40 4:50 Mělník, Cukrovar 5:52 6:52 7:22 7:43 8:57 10:03 12:03 13:30 14:05 14:42 15:55 16:35 17:22 17:59 18:42 4:52 Mělník, U Hřiště 5:53 6:53 7:23 7:44 8:58 10:04 12:04 13:31 14:06 14:43 15:56 16:36 17:23 18:00 18:43 4:53 Mělník, Poliklinika 5:54 6:54 7:24 7:45 8:59 10:05 12:05 13:32 14:07 14:44 15:57 16:37 17:24 18:01 18:44 4:54 Mělník, Fibichova 5:56 6:56 7:26 7:47 9:01 10:07 12:07 13:34 14:09 14:46 15:59 16:39 17:26 18:03 18:46 4:56 Mělník, Aut.Nádr. 5:59 6:59 7:29 7:50 9:04 10:10 12:10 13:37 14:12 14:49 16:02 16:42 17:29 18:06 18:49 4:59
Jízdní řád na pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Odjezd č. #14 Odjezd č. #15 Kostelec N.L., Nám. 5:15 6:15 6:45 7:06 8:20 9:26 11:26 - - 13:58 15:18 15:58 16:38 17:22 18:05 Kostelec N.L., U Váhy 5:17 6:17 6:47 7:08 8:22 9:28 11:28 - - 14:00 15:20 16:00 16:40 17:24 18:07 Kostelec N.L., Záv. 5:18 6:18 6:48 7:09 8:23 9:29 11:29 - - 14:01 15:21 16:01 16:41 17:25 18:08 Kostelec N.L., Jiřice 5:20 6:20 6:50 7:11 8:25 9:31 11:31 - - 14:03 15:23 16:03 16:43 17:27 18:10 Neratovice, Lobkovice, Hřbitov 5:23 6:23 6:53 7:14 8:28 9:34 11:34 - - 14:06 15:26 16:06 16:46 17:30 18:13 Neratovice, Kojetická 5:26 6:26 6:56 7:17 8:31 9:37 11:37 13:04 13:39 14:09 15:29 16:09 16:49 17:33 18:16 Neratovice, Sídliště 5:29 6:29 6:59 7:20 8:34 9:40 11:40 13:07 13:42 14:12 15:32 16:12 16:52 17:36 18:19 Neratovice, Iii.Zš 5:31 6:31 7:01 7:22 8:36 9:42 11:42 13:09 13:44 14:14 15:34 16:14 16:54 17:38 18:21 Neratovice, Dům Kultury 5:33 6:33 7:03 7:24 8:38 9:44 11:44 13:11 13:46 14:16 15:36 16:16 16:56 17:40 18:23 Neratovice, U Vojtěcha 5:34 6:34 7:04 7:25 8:39 9:45 11:45 13:12 13:47 14:17 15:37 16:17 16:57 17:41 18:24 Libiš, Ke Spolaně 5:36 6:36 7:06 7:27 8:41 9:47 11:47 13:14 13:49 14:19 15:39 16:19 16:59 17:43 18:26 Libiš, Spolana 3 5:37 6:37 7:07 7:28 8:42 9:48 11:48 13:15 13:50 14:20 15:40 16:20 17:00 17:44 18:27 Libiš, Spolana 4 5:38 6:38 7:08 7:29 8:43 9:49 11:49 13:16 13:51 14:21 15:41 16:21 17:01 17:45 18:28 Libiš, Samoobsluha 5:40 6:40 7:10 7:31 8:45 9:51 11:51 13:18 13:53 14:23 15:43 16:23 17:03 17:47 18:30 Libiš, Obec 5:41 6:41 7:11 7:32 8:46 9:52 11:52 13:19 13:54 14:24 15:44 16:24 17:04 17:48 18:31 Obříství, Štěpánský Most 5:43 6:43 7:13 7:34 8:48 9:54 11:54 13:21 13:56 14:26 15:46 16:26 17:06 17:50 18:33 Kly, Větrušice - - - - - - - - - 14:29 - - 17:09 - - Tuhaň - - - - - - - - - 14:31 - - 17:11 - - Kly, Větrušice 5:45 6:45 7:15 7:36 8:50 9:56 11:56 13:23 13:58 - 15:48 16:28 - 17:52 18:35 Kly, Krauzovna 5:46 6:46 7:16 7:37 8:51 9:57 11:57 13:24 13:59 - 15:49 16:29 - 17:53 18:36 Tuhaň, Červená Píska - - - - - - - - - 14:33 - - 17:13 - - Kly, Záboří - - - - - - - - - 14:36 - - 17:16 - - Kly, Lom 5:48 6:48 7:18 7:39 8:53 9:59 11:59 13:26 14:01 14:38 15:51 16:31 17:18 17:55 18:38 Kly, Vinice 5:49 6:49 7:19 7:40 8:54 10:00 12:00 13:27 14:02 14:39 15:52 16:32 17:19 17:56 18:39 Mělník, U Nováků 5:50 6:50 7:20 7:41 8:55 10:01 12:01 13:28 14:03 14:40 15:53 16:33 17:20 17:57 18:40 Mělník, Cukrovar 5:52 6:52 7:22 7:43 8:57 10:03 12:03 13:30 14:05 14:42 15:55 16:35 17:22 17:59 18:42 Mělník, U Hřiště 5:53 6:53 7:23 7:44 8:58 10:04 12:04 13:31 14:06 14:43 15:56 16:36 17:23 18:00 18:43 Mělník, Poliklinika 5:54 6:54 7:24 7:45 8:59 10:05 12:05 13:32 14:07 14:44 15:57 16:37 17:24 18:01 18:44 Mělník, Fibichova 5:56 6:56 7:26 7:47 9:01 10:07 12:07 13:34 14:09 14:46 15:59 16:39 17:26 18:03 18:46 Mělník, Aut.Nádr. 5:59 6:59 7:29 7:50 9:04 10:10 12:10 13:37 14:12 14:49 16:02 16:42 17:29 18:06 18:49
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Neratovice, Kojetická 4:26 Neratovice, Sídliště 4:29 Neratovice, Iii.Zš 4:31 Neratovice, Dům Kultury 4:33 Neratovice, U Vojtěcha 4:34 Libiš, Ke Spolaně 4:36 Libiš, Spolana 3 4:37 Libiš, Spolana 4 4:38 Libiš, Samoobsluha 4:40 Libiš, Obec 4:41 Obříství, Štěpánský Most 4:43 Kly, Větrušice 4:45 Kly, Krauzovna 4:46 Kly, Lom 4:48 Kly, Vinice 4:49 Mělník, U Nováků 4:50 Mělník, Cukrovar 4:52 Mělník, U Hřiště 4:53 Mělník, Poliklinika 4:54 Mělník, Fibichova 4:56 Mělník, Aut.Nádr. 4:59
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 471 (Mělník,Aut.Nádr.) Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 471, Mělník,Aut.Nádr., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kostelec N.L., Nám. stanice do Mělník, Aut.Nádr. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..
Poslední aktualizace v 29. duben 2024
Jízdní řád alternativních tras 471