476
Jízdní řád 476 – Kostelec N.L.,Nám.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Všetaty, Žel.St. | - | 15:00 | - |
Všetaty | - | 15:02 | - |
Nedomice, Křížek | 6:13 | 15:06 | 16:40 |
Nedomice, Škola | 6:14 | 15:07 | 16:41 |
Ovčáry | 6:16 | 15:09 | 16:43 |
Kostelec N.L., U Starého Labe | 6:20 | 15:13 | 16:47 |
Kostelec N.L., Nám. | 6:22 | 15:15 | 16:49 |
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 476 (Kostelec N.L.,Nám.)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 476, Kostelec N.L.,Nám., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Všetaty, Žel.St. stanice do Kostelec N.L., Nám. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..