5
Jízdní řád 5 – Vozovna Pankrác Jízdní řád na pondělí až čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Slivenec 19:10 19:25 19:40 20:09 21:04 Holyně 19:11 19:26 19:41 20:10 21:05 Náměstí Olgy Scheinpflugové 19:12 19:27 19:42 20:11 21:06 Sídliště Barrandov 19:14 19:29 19:44 20:13 21:08 Poliklinika Barrandov 19:15 19:30 19:45 20:14 21:09 Chaplinovo Náměstí 19:16 19:31 19:46 20:15 21:10 K Barrandovu 19:17 19:32 19:47 20:16 21:11 Geologická 19:18 19:33 19:48 20:17 21:12 Hlubočepy 19:21 19:36 19:51 20:20 21:15 Zlíchov 19:22 19:37 19:52 20:21 21:16 Lihovar 19:24 19:39 19:54 20:23 21:18 Smíchovské Nádraží 19:26 19:41 19:56 20:25 21:20 Plzeňka 19:27 19:42 19:57 20:26 21:21 Na Knížecí 19:28 19:43 19:58 20:27 21:22 Anděl 19:30 19:45 20:00 20:29 21:24 Zborovská 19:31 19:46 20:01 20:30 21:25 Palackého Náměstí 19:33 19:48 20:03 20:32 - Jiráskovo Náměstí - - - - 21:27 Myslíkova - - - - 21:29 Lazarská - - - - 21:30 Vodičkova - - - - 21:31 Jindřišská - - - - 21:34 Výtoň 19:34 19:49 20:04 20:33 - Albertov 19:35 19:50 20:05 20:34 - Ostrčilovo Náměstí 19:37 19:52 20:07 20:36 - Václavské Náměstí - - - - 21:33 Hlavní Nádraží - - - - 21:36 Svatoplukova 19:38 19:53 20:08 20:37 - Divadlo Na Fidlovačce 19:39 19:54 20:09 20:38 - Viktoria Žižkov - - - - 21:37 Lipanská - - - - 21:39 Olšanské Náměstí - - - - 21:40 Olšanská - - - - 21:42 Nákladové Nádraží Žižkov - - - - 21:43 Mezi Hřbitovy - - - - 21:44 Želivského - - - - 21:46 Vinohradské Hřbitovy - - - - 21:47 Krematorium Strašnice - - - - 21:48 Vozovna Strašnice - - - - 21:50 Strašnická - - - - 21:51 Kubánské Náměstí - - - - 21:53 Průběžná - - - - 21:52 Slavia - Nádraží Eden - - - - 21:54 Koh-I-Noor - - - - 21:56 Bohemians - - - - 21:58 Nádraží Vršovice - - - - 21:59 Otakarova - - - - 22:00 Náměstí Bratří Synků 19:41 19:56 20:11 20:40 22:02 Nuselská Radnice 19:42 19:57 20:12 20:41 22:03 Palouček 19:43 19:58 20:13 20:42 22:04 Pražského Povstání 19:45 20:00 20:15 20:44 22:06 Kotorská 19:46 20:01 20:16 20:45 22:07 Na Veselí 19:47 20:02 20:17 20:46 22:08 Vozovna Pankrác 19:48 20:03 20:18 20:47 22:09
Jízdní řád na pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Slivenec 21:04 21:05 Holyně 21:05 21:06 Náměstí Olgy Scheinpflugové 21:06 21:07 Sídliště Barrandov 21:08 21:09 Poliklinika Barrandov 21:09 21:10 Chaplinovo Náměstí 21:10 21:11 K Barrandovu 21:11 21:12 Geologická 21:12 21:13 Hlubočepy 21:15 21:16 Zlíchov 21:16 21:17 Lihovar 21:18 21:19 Smíchovské Nádraží 21:20 21:21 Plzeňka 21:21 21:22 Na Knížecí 21:22 21:23 Anděl 21:24 21:25 Zborovská 21:25 21:26 Palackého Náměstí - 21:28 Jiráskovo Náměstí 21:27 - Myslíkova 21:29 - Lazarská 21:30 - Vodičkova 21:31 - Jindřišská 21:34 - Výtoň - 21:29 Albertov - 21:30 Ostrčilovo Náměstí - 21:32 Václavské Náměstí 21:33 - Hlavní Nádraží 21:36 - Svatoplukova - 21:33 Divadlo Na Fidlovačce - 21:34 Viktoria Žižkov 21:37 - Lipanská 21:39 - Olšanské Náměstí 21:40 - Olšanská 21:42 - Nákladové Nádraží Žižkov 21:43 - Mezi Hřbitovy 21:44 - Želivského 21:46 - Vinohradské Hřbitovy 21:47 - Krematorium Strašnice 21:48 - Vozovna Strašnice 21:50 - Strašnická 21:51 - Kubánské Náměstí 21:53 - Průběžná 21:52 - Slavia - Nádraží Eden 21:54 - Koh-I-Noor 21:56 - Bohemians 21:58 - Nádraží Vršovice 21:59 - Otakarova 22:00 - Náměstí Bratří Synků 22:02 21:36 Nuselská Radnice 22:03 21:37 Palouček 22:04 21:38 Pražského Povstání 22:06 21:40 Kotorská 22:07 21:41 Na Veselí 22:08 21:42 Vozovna Pankrác 22:09 21:43
Jízdní řád na neděle a sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Slivenec 20:49 21:04 22:34 Holyně 20:50 21:05 22:35 Náměstí Olgy Scheinpflugové 20:51 21:06 22:36 Sídliště Barrandov 20:53 21:08 22:37 Poliklinika Barrandov 20:54 21:09 22:38 Chaplinovo Náměstí 20:55 21:10 22:39 K Barrandovu 20:56 21:11 22:40 Geologická 20:57 21:12 22:41 Hlubočepy 21:00 21:15 22:44 Zlíchov 21:01 21:16 22:45 Lihovar 21:03 21:18 22:47 Smíchovské Nádraží 21:05 21:20 22:49 Plzeňka 21:06 21:21 22:50 Na Knížecí 21:07 21:22 22:51 Anděl 21:09 21:24 22:53 Zborovská 21:10 21:25 22:54 Palackého Náměstí - - 22:56 Jiráskovo Náměstí 21:12 21:27 - Myslíkova 21:14 21:29 - Lazarská 21:15 21:30 - Vodičkova 21:16 21:31 - Jindřišská 21:19 21:34 - Výtoň - - 22:57 Albertov - - 22:58 Ostrčilovo Náměstí - - 23:00 Václavské Náměstí 21:18 21:33 - Hlavní Nádraží 21:21 21:36 - Svatoplukova - - 23:01 Divadlo Na Fidlovačce - - 23:02 Viktoria Žižkov 21:22 21:37 - Lipanská 21:24 21:39 - Olšanské Náměstí 21:25 21:40 - Olšanská 21:27 21:42 - Nákladové Nádraží Žižkov 21:28 21:43 - Mezi Hřbitovy 21:30 21:44 - Želivského 21:32 21:46 - Olšanské Hřbitovy 21:33 21:47 - Flora 21:34 21:48 - Orionka 21:35 21:49 - Perunova 21:36 21:50 - Vinohradská Vodárna 21:37 21:51 - Šumavská 21:39 21:53 - Náměstí Míru 21:41 21:55 - I. P. Pavlova 21:43 21:57 - Bruselská 21:44 21:58 - POD Karlovem 21:46 22:00 - Nuselské Schody 21:47 22:01 - Náměstí Bratří Synků 21:49 22:03 23:04 Nuselská Radnice 21:50 22:04 23:05 Palouček 21:51 22:05 23:06 Pražského Povstání 21:53 22:07 23:08 Kotorská 21:54 22:08 23:09 Na Veselí 21:55 22:09 23:10 Vozovna Pankrác 21:56 22:10 23:11
Jízdní řád DPP Light Rail – 5 (Vozovna Pankrác) Jízdní řád Light Rail společnosti DPP na trase 5, Vozovna Pankrác, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Slivenec stanice do Vozovna Pankrác stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Light Rail k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 5 z Praha-Slivenec do Praha 4.
Poslední aktualizace v 29. duben 2024
Jízdní řád alternativních tras 5