Jízdní řád 507 – Příbram,Jiráskovy Sady
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Příbram, Kovohutě | 14:40 |
Příbram, Obecnická | 14:42 |
Příbram, Velkosklady | 14:43 |
Příbram, Ravak | 14:45 |
Příbram, Disa | 14:49 |
Příbram, Plynárenská | 14:51 |
Příbram, Pragovka | 14:52 |
Příbram, Aut.Nádr. (Ul. Čs.Armády) | 14:53 |
Příbram, Československé Armády | 14:54 |
Příbram, Na Cihelně | 14:56 |
Příbram, Ii.Poliklinika | 14:57 |
Příbram, Nám.17.Listopadu | 14:58 |
Příbram, Kladenská | 15:00 |
Příbram, Drkolnov | 15:02 |
Příbram, Šachetní | 15:03 |
Příbram, Slunná | 15:04 |
Příbram, Zdaboř, Nemocnice | 15:06 |
Příbram, Zdaboř, Žežická | 15:07 |
Příbram, Školní | 15:08 |
Příbram, Iii.Poliklinika | 15:10 |
Příbram, Nový Rybník | 15:12 |
Příbram, Barandov | 15:13 |
Příbram, POD Kaňkou | 15:14 |
Příbram, Mixova | 15:15 |
Příbram, Sázky | 15:16 |
Příbram, Slivických Bojovníků | 15:17 |
Příbram, Milínská-Mixova | 15:19 |
Příbram, Milínská | 15:20 |
Příbram, Nám.T.G.M. | 15:21 |
Příbram, Jiráskovy Sady | 15:22 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 507 (Příbram,Jiráskovy Sady)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 507, Příbram,Jiráskovy Sady, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Příbram, Kovohutě stanice do Příbram, Jiráskovy Sady stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..