Jízdní řád 530 – Příbram,Aut.Nádr. Jízdní řád na pondělí až čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Kamýk N.Vlt., U Školky 5:55 - 12:40 15:45 4:05 Kamýk N.Vlt., Škola 5:56 - 12:41 15:46 4:06 Kamýk N.Vlt. 5:58 8:53 12:43 15:48 4:08 Kamýk N.Vlt., U Poříční Správy 6:00 8:55 12:45 15:50 4:10 Kamýk N.Vlt., Velká, Blatnice 6:02 8:57 12:47 15:52 4:12 Kamýk N.Vlt., Velká 6:04 8:59 12:49 15:54 4:14 Dolní Hbity, Třtí, Dolní 6:10 9:05 12:55 16:00 4:20 Dolní Hbity, Třtí, Horní 6:13 9:08 12:58 16:03 4:23 Dolní Hbity, Luhy 6:17 9:12 13:02 16:07 4:27 Dolní Hbity, Smrčí 6:18 9:13 13:03 16:08 4:28 Dolní Hbity 6:20 9:15 13:05 16:10 4:30 Dolní Hbity, Jelence 6:23 9:18 13:08 16:13 4:33 Višňová, Buda 6:27 9:22 13:12 16:17 4:37 Višňová, Rozc. 6:29 9:24 13:14 16:19 4:39 Drásov 6:31 9:26 13:16 16:21 4:41 Drásov, Cihelna 6:32 9:27 13:17 16:22 4:42 Drásov, Skalka 6:33 9:28 13:18 16:23 4:43 Dubno, Restaurace 6:36 9:31 13:21 16:26 4:46 Dubno, Kaplička 6:37 9:32 13:22 16:27 4:47 Příbram, Nová Hospoda 6:39 9:34 13:24 16:29 4:49 Příbram, Žižkova 6:40 9:35 13:25 16:30 4:50 Příbram, Sevastopolské Nám. 6:41 9:36 13:26 16:31 4:51 Příbram, Jiráskovy Sady 6:43 9:38 13:28 16:33 4:52 Příbram, Aut.Nádr. (Ul. Čs.Armády) 6:46 9:41 13:31 16:36 4:55 Příbram, Aut.Nádr. 6:47 9:42 13:32 16:37 4:56
Jízdní řád na pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Kamýk N.Vlt., U Školky 5:55 - 12:40 15:45 Kamýk N.Vlt., Škola 5:56 - 12:41 15:46 Kamýk N.Vlt. 5:58 8:53 12:43 15:48 Kamýk N.Vlt., U Poříční Správy 6:00 8:55 12:45 15:50 Kamýk N.Vlt., Velká, Blatnice 6:02 8:57 12:47 15:52 Kamýk N.Vlt., Velká 6:04 8:59 12:49 15:54 Dolní Hbity, Třtí, Dolní 6:10 9:05 12:55 16:00 Dolní Hbity, Třtí, Horní 6:13 9:08 12:58 16:03 Dolní Hbity, Luhy 6:17 9:12 13:02 16:07 Dolní Hbity, Smrčí 6:18 9:13 13:03 16:08 Dolní Hbity 6:20 9:15 13:05 16:10 Dolní Hbity, Jelence 6:23 9:18 13:08 16:13 Višňová, Buda 6:27 9:22 13:12 16:17 Višňová, Rozc. 6:29 9:24 13:14 16:19 Drásov 6:31 9:26 13:16 16:21 Drásov, Cihelna 6:32 9:27 13:17 16:22 Drásov, Skalka 6:33 9:28 13:18 16:23 Dubno, Restaurace 6:36 9:31 13:21 16:26 Dubno, Kaplička 6:37 9:32 13:22 16:27 Příbram, Nová Hospoda 6:39 9:34 13:24 16:29 Příbram, Žižkova 6:40 9:35 13:25 16:30 Příbram, Sevastopolské Nám. 6:41 9:36 13:26 16:31 Příbram, Jiráskovy Sady 6:43 9:38 13:28 16:33 Příbram, Aut.Nádr. (Ul. Čs.Armády) 6:46 9:41 13:31 16:36 Příbram, Aut.Nádr. 6:47 9:42 13:32 16:37
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Kamýk N.Vlt., U Školky 4:05 Kamýk N.Vlt., Škola 4:06 Kamýk N.Vlt. 4:08 Kamýk N.Vlt., U Poříční Správy 4:10 Kamýk N.Vlt., Velká, Blatnice 4:12 Kamýk N.Vlt., Velká 4:14 Dolní Hbity, Třtí, Dolní 4:20 Dolní Hbity, Třtí, Horní 4:23 Dolní Hbity, Luhy 4:27 Dolní Hbity, Smrčí 4:28 Dolní Hbity 4:30 Dolní Hbity, Jelence 4:33 Višňová, Buda 4:37 Višňová, Rozc. 4:39 Drásov 4:41 Drásov, Cihelna 4:42 Drásov, Skalka 4:43 Dubno, Restaurace 4:46 Dubno, Kaplička 4:47 Příbram, Nová Hospoda 4:49 Příbram, Žižkova 4:50 Příbram, Sevastopolské Nám. 4:51 Příbram, Jiráskovy Sady 4:52 Příbram, Aut.Nádr. (Ul. Čs.Armády) 4:55 Příbram, Aut.Nádr. 4:56
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 530 (Příbram,Aut.Nádr.) Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 530, Příbram,Aut.Nádr., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kamýk N.Vlt., U Školky stanice do Příbram, Aut.Nádr. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Poslední aktualizace v 11. srpna 2024
Jízdní řád alternativních tras 530