547
Jízdní řád 547 – Komárov
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Hořovice, Nám.B.Němcové | 7:15 | 9:50 |
Hořovice, Palackého Nám. | 7:16 | 9:51 |
Hořovice, Valdek | 7:18 | 9:53 |
Hořovice, U Garáží | 7:20 | 9:55 |
Osek, Vystrkov | 7:21 | 9:56 |
Osek, U Anýže | 7:24 | 9:59 |
Komárov, Sídl. | 7:27 | 10:02 |
Komárov, Lidový Dům | 7:28 | 10:03 |
Komárov | 7:29 | 10:04 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 547 (Komárov)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 547, Komárov, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Hořovice, Nám.B.Němcové stanice do Komárov stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..