552
Jízdní řád 552 – Kamýk N.Vlt.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Sedlčany, Aut.St. | - | 10:45 | 13:15 | 15:15 | 18:45 |
Sedlčany, Sedlecká | - | 10:47 | 13:17 | 15:17 | 18:47 |
Sedlčany, Solopysky, Rozc. | - | - | 13:20 | 15:20 | - |
Sedlčany, Solopysky, Kamenolom | - | - | 13:21 | 15:21 | - |
Sedlčany, Solopysky | - | 10:52 | - | - | 18:52 |
Příčovy, Rozc. | - | - | 13:22 | 15:22 | - |
Sedlčany, Oříkov, Rozc. | - | 10:53 | - | - | 18:53 |
Dublovice | - | - | 13:25 | 15:25 | - |
Dublovice, Břekova Lhota | - | - | 13:29 | 15:29 | - |
Sedlčany, Třebnice, Rozc. | - | 10:54 | 13:30 | 15:30 | 18:54 |
Sedlčany, Třebnice | - | 10:56 | 13:32 | 15:32 | 18:56 |
Sedlčany, Třebnice, Štíleček | - | 10:58 | 13:34 | 15:34 | 18:58 |
Vysoký Chlumec, Hrabří, Kaple Medná | - | 11:00 | 13:36 | 15:36 | 19:00 |
Svatý Jan, V Jedlinách | - | 11:02 | 13:38 | 15:38 | 19:02 |
Svatý Jan, Rozc. | - | 11:03 | 13:39 | 15:39 | 19:03 |
Svatý Jan | - | 11:04 | 13:40 | 15:40 | 19:04 |
Svatý Jan, Jedle | - | 11:05 | 13:41 | 15:41 | 19:05 |
Svatý Jan, Skrýšov | - | 11:06 | 13:42 | 15:42 | 19:06 |
Svatý Jan, Hrachov | 8:40 | 11:11 | 13:47 | 15:47 | 19:11 |
Svatý Jan, Drážkov | 8:43 | 11:14 | 13:50 | 15:50 | 19:14 |
Svatý Jan, Hojšín | 8:46 | 11:17 | 13:53 | 15:53 | 19:17 |
Kamýk N.Vlt., Hřiště | 8:50 | 11:21 | 13:57 | 15:57 | 19:21 |
Kamýk N.Vlt., U Mášů | 8:51 | 11:22 | 13:58 | 15:58 | 19:22 |
Kamýk N.Vlt. | 8:52 | 11:23 | 13:59 | 15:59 | 19:23 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Sedlčany, Aut.St. | 10:00 | 15:55 |
Sedlčany, Sedlecká | 10:02 | 15:57 |
Sedlčany, Solopysky | 10:07 | 16:02 |
Sedlčany, Oříkov, Rozc. | 10:08 | 16:03 |
Sedlčany, Třebnice, Rozc. | 10:09 | 16:04 |
Sedlčany, Třebnice | 10:11 | 16:06 |
Sedlčany, Třebnice, Štíleček | 10:13 | 16:08 |
Vysoký Chlumec, Hrabří, Kaple Medná | 10:15 | 16:10 |
Svatý Jan, V Jedlinách | 10:17 | 16:12 |
Svatý Jan, Rozc. | 10:18 | 16:13 |
Svatý Jan | 10:19 | 16:14 |
Svatý Jan, Jedle | 10:20 | 16:15 |
Svatý Jan, Skrýšov | 10:21 | 16:16 |
Svatý Jan, Hrachov | 10:26 | 16:21 |
Svatý Jan, Drážkov | 10:29 | 16:24 |
Svatý Jan, Hojšín | 10:32 | 16:27 |
Kamýk N.Vlt., Hřiště | 10:36 | 16:31 |
Kamýk N.Vlt., U Mášů | 10:37 | 16:32 |
Kamýk N.Vlt. | 10:38 | 16:33 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 552 (Kamýk N.Vlt.)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 552, Kamýk N.Vlt., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Sedlčany, Aut.St. stanice do Kamýk N.Vlt. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..