Jízdní řád 588 – Slaný,Aut.Nádr. Jízdní řád na pondělí až čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Milý, Bor - 6:25 - 10:31 12:31 - 15:31 - 4:17 Milý 5:21 6:28 8:34 10:34 12:34 14:34 15:34 16:34 4:20 Srbeč 5:25 6:35 8:40 10:40 12:40 14:40 15:40 16:40 4:30 Srbeč, U Mlýna 5:26 6:36 8:41 10:41 12:41 14:41 15:41 16:41 4:31 Pozdeň, Hřešice, Rybník 5:30 6:40 8:45 10:45 12:45 14:45 15:45 16:45 4:35 Pozdeň, Hřešice 5:31 6:41 8:46 10:46 12:46 14:46 15:46 16:46 4:36 Pozdeň 5:34 6:44 8:49 10:49 12:49 14:49 15:49 16:49 4:39 Plchov 5:39 6:49 8:54 10:54 12:54 14:54 15:54 16:54 4:44 Kvílice, I 5:42 6:52 8:57 10:57 12:57 14:57 15:57 16:57 4:47 Kvílice, II 5:43 6:53 8:58 10:58 12:58 14:58 15:58 16:58 4:48 Kutrovice 5:45 6:55 9:00 11:00 13:00 15:00 16:00 17:00 4:50 Neprobylice 5:47 6:57 9:02 11:02 13:02 15:02 16:02 17:02 4:52 Slaný, Lotouš 5:50 7:00 9:05 11:05 13:05 15:05 16:05 17:05 4:55 Slaný, U Sloupu 5:55 7:05 9:10 11:10 13:10 15:10 16:10 17:10 5:00 Slaný, Sokolovna 5:57 7:07 9:12 11:12 13:12 15:12 16:12 17:12 5:02 Slaný, Šultysova 5:58 7:08 9:13 11:13 13:13 15:13 16:13 17:13 5:03 Slaný, Aut.Nádr. 6:00 7:10 9:15 11:15 13:15 15:15 16:15 17:15 5:05
Jízdní řád na pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Milý, Bor - 6:25 - 10:31 12:31 - 15:31 - Milý 5:21 6:28 8:34 10:34 12:34 14:34 15:34 16:34 Srbeč 5:25 6:35 8:40 10:40 12:40 14:40 15:40 16:40 Srbeč, U Mlýna 5:26 6:36 8:41 10:41 12:41 14:41 15:41 16:41 Pozdeň, Hřešice, Rybník 5:30 6:40 8:45 10:45 12:45 14:45 15:45 16:45 Pozdeň, Hřešice 5:31 6:41 8:46 10:46 12:46 14:46 15:46 16:46 Pozdeň 5:34 6:44 8:49 10:49 12:49 14:49 15:49 16:49 Plchov 5:39 6:49 8:54 10:54 12:54 14:54 15:54 16:54 Kvílice, I 5:42 6:52 8:57 10:57 12:57 14:57 15:57 16:57 Kvílice, II 5:43 6:53 8:58 10:58 12:58 14:58 15:58 16:58 Kutrovice 5:45 6:55 9:00 11:00 13:00 15:00 16:00 17:00 Neprobylice 5:47 6:57 9:02 11:02 13:02 15:02 16:02 17:02 Slaný, Lotouš 5:50 7:00 9:05 11:05 13:05 15:05 16:05 17:05 Slaný, U Sloupu 5:55 7:05 9:10 11:10 13:10 15:10 16:10 17:10 Slaný, Sokolovna 5:57 7:07 9:12 11:12 13:12 15:12 16:12 17:12 Slaný, Šultysova 5:58 7:08 9:13 11:13 13:13 15:13 16:13 17:13 Slaný, Aut.Nádr. 6:00 7:10 9:15 11:15 13:15 15:15 16:15 17:15
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Milý, Bor 4:17 Milý 4:20 Srbeč 4:30 Srbeč, U Mlýna 4:31 Pozdeň, Hřešice, Rybník 4:35 Pozdeň, Hřešice 4:36 Pozdeň 4:39 Plchov 4:44 Kvílice, I 4:47 Kvílice, II 4:48 Kutrovice 4:50 Neprobylice 4:52 Slaný, Lotouš 4:55 Slaný, U Sloupu 5:00 Slaný, Sokolovna 5:02 Slaný, Šultysova 5:03 Slaný, Aut.Nádr. 5:05
Jízdní řád ČSAD Slaný s.r.o. Bus – 588 (Slaný,Aut.Nádr.) Jízdní řád Bus společnosti ČSAD Slaný s.r.o. na trase 588, Slaný,Aut.Nádr., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Milý, Bor stanice do Slaný, Aut.Nádr. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ČSAD Slaný s.r.o..
Poslední aktualizace v 28. července 2024
Jízdní řád alternativních tras 588