631
Jízdní řád 631 – Bykoš Jízdní řád na pondělí, úterý a čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Nižbor, Šnárová 4:10 Nižbor, Odb.Žel.St. 4:11 Nižbor, U Lípy 4:13 Nižbor, Stradonice, Lávka 4:15 Hýskov, U Hřbitova 4:17 Hýskov, Prefa 4:18 Hýskov, Na Krétě 4:19 Beroun, Eternitka 4:21 Beroun, Pai 4:22 Beroun, Školní Náměstí 4:24 Beroun, U Slavaše 4:25 Beroun, U Černého Koně 4:27 Beroun, Plzeňská Brána 4:28 Beroun, Plzeňka 4:29 Beroun, POD Dálnicí 4:32 Beroun, Autobusové Nádraží 4:33 Beroun, Delvita 4:35 Beroun, Sídliště 4:36 Beroun, Lidl 4:37 Králův Dvůr, U Zámku 4:38 Králův Dvůr, Na Knížecí 4:39 Králův Dvůr, Fučíkova 4:40 Králův Dvůr, Karlova Huť 4:41 Králův Dvůrvýšiny (B) 4:42 Králův Dvůr, Křižatky 4:44 Tmaň, Slavíky, Rozc.1.0 4:46 Tmaň, Lounín 4:48 Tmaň 4:49 Tmaň, Rozc.Včs 4:50 Suchomasty, Škola I 4:52 Suchomasty 4:53 Bykoš 4:56
Jízdní řád na pátek a sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Nižbor, Šnárová 5:55 10:28 14:28 18:28 Nižbor, Odb.Žel.St. 5:57 10:30 14:30 18:30 Nižbor, U Lípy 5:59 10:32 14:32 18:32 Nižbor, Stradonice, Lávka 6:01 10:34 14:34 18:34 Hýskov, U Hřbitova 6:03 10:36 14:36 18:36 Hýskov, Prefa 6:05 10:38 14:38 18:38 Hýskov, Na Krétě 6:07 10:40 14:40 18:40 Beroun, Eternitka 6:10 10:43 14:43 18:43 Beroun, Pai 6:11 10:44 14:44 18:44 Beroun, Školní Náměstí 6:14 10:47 14:47 18:47 Beroun, U Slavaše 6:15 10:48 14:48 18:48 Beroun, U Černého Koně 6:17 10:50 14:50 18:50 Beroun, Plzeňská Brána 6:19 10:52 14:52 18:52 Beroun, Plzeňka 6:20 10:53 14:53 18:53 Beroun, POD Dálnicí 6:23 10:56 14:56 18:56 Beroun, Autobusové Nádraží 6:24 10:57 14:57 18:57 Beroun, Delvita 6:27 11:00 15:00 19:00 Beroun, Sídliště 6:28 11:01 15:01 19:01 Beroun, Lidl 6:29 11:02 15:02 19:02 Králův Dvůr, U Zámku 6:31 11:04 15:04 19:04 Králův Dvůr, Na Knížecí 6:32 11:05 15:05 19:05 Králův Dvůr, Fučíkova 6:33 11:06 15:06 19:06 Králův Dvůr, Karlova Huť 6:34 11:07 15:07 19:07 Králův Dvůrvýšiny (B) 6:35 11:08 15:08 19:08 Králův Dvůr, Křižatky 6:37 11:10 15:10 19:10 Tmaň, Slavíky, Rozc.1.0 6:39 11:12 15:12 19:12 Tmaň, Lounín 6:41 11:14 15:14 19:14 Tmaň 6:43 11:16 15:16 19:16 Tmaň, Rozc.Včs 6:44 11:18 15:18 19:18 Suchomasty, Škola I - 11:20 15:20 - Málkov, Jednota - 11:23 15:23 - Suchomasty, Škola I 6:46 11:27 15:27 19:20 Suchomasty 6:47 11:28 15:28 19:21 Bykoš 6:50 11:31 15:31 19:24
Jízdní řád na neděle a středa Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Nižbor, Šnárová 5:55 10:28 14:28 18:28 4:10 Nižbor, Odb.Žel.St. 5:57 10:30 14:30 18:30 4:11 Nižbor, U Lípy 5:59 10:32 14:32 18:32 4:13 Nižbor, Stradonice, Lávka 6:01 10:34 14:34 18:34 4:15 Hýskov, U Hřbitova 6:03 10:36 14:36 18:36 4:17 Hýskov, Prefa 6:05 10:38 14:38 18:38 4:18 Hýskov, Na Krétě 6:07 10:40 14:40 18:40 4:19 Beroun, Eternitka 6:10 10:43 14:43 18:43 4:21 Beroun, Pai 6:11 10:44 14:44 18:44 4:22 Beroun, Školní Náměstí 6:14 10:47 14:47 18:47 4:24 Beroun, U Slavaše 6:15 10:48 14:48 18:48 4:25 Beroun, U Černého Koně 6:17 10:50 14:50 18:50 4:27 Beroun, Plzeňská Brána 6:19 10:52 14:52 18:52 4:28 Beroun, Plzeňka 6:20 10:53 14:53 18:53 4:29 Beroun, POD Dálnicí 6:23 10:56 14:56 18:56 4:32 Beroun, Autobusové Nádraží 6:24 10:57 14:57 18:57 4:33 Beroun, Delvita 6:27 11:00 15:00 19:00 4:35 Beroun, Sídliště 6:28 11:01 15:01 19:01 4:36 Beroun, Lidl 6:29 11:02 15:02 19:02 4:37 Králův Dvůr, U Zámku 6:31 11:04 15:04 19:04 4:38 Králův Dvůr, Na Knížecí 6:32 11:05 15:05 19:05 4:39 Králův Dvůr, Fučíkova 6:33 11:06 15:06 19:06 4:40 Králův Dvůr, Karlova Huť 6:34 11:07 15:07 19:07 4:41 Králův Dvůrvýšiny (B) 6:35 11:08 15:08 19:08 4:42 Králův Dvůr, Křižatky 6:37 11:10 15:10 19:10 4:44 Tmaň, Slavíky, Rozc.1.0 6:39 11:12 15:12 19:12 4:46 Tmaň, Lounín 6:41 11:14 15:14 19:14 4:48 Tmaň 6:43 11:16 15:16 19:16 4:49 Tmaň, Rozc.Včs 6:44 11:18 15:18 19:18 4:50 Suchomasty, Škola I - 11:20 15:20 - - Málkov, Jednota - 11:23 15:23 - - Suchomasty, Škola I 6:46 11:27 15:27 19:20 4:52 Suchomasty 6:47 11:28 15:28 19:21 4:53 Bykoš 6:50 11:31 15:31 19:24 4:56
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 631 (Bykoš) Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 631, Bykoš, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Nižbor, Šnárová stanice do Bykoš stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras 631