643
Jízdní řád 643 – Křešín
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Cerhovice, Třenice | 6:24 | - |
Cerhovice, Škola | 6:25 | - |
Cerhovice, Nám. | 6:27 | - |
Cerhovice, Hřbitov | 6:28 | - |
Cerhovice, Žel.Zast. | 6:29 | - |
Újezd, Škola | 6:31 | - |
Újezd, U Kapličky | 6:32 | - |
Záluží, Transformátor | 6:38 | - |
Záluží, V Brance | 6:39 | - |
Tlustice, Cintlovka | 6:41 | 14:31 |
Hořovice, Sklenářka | 6:42 | 14:32 |
Hořovice, Valdek | 6:45 | 14:35 |
Hořovice, Palackého Nám. | 6:47 | 14:37 |
Hořovice, Nám.B.Němcové | 6:50 | 14:40 |
Hořovice, U Dražovky | 6:51 | 14:41 |
Podluhy | 6:54 | 14:44 |
Podluhy, Na Drahách | 6:55 | 14:45 |
Felbabka, Rozc. | 7:00 | 14:50 |
Křešín | 7:03 | 14:53 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 643 (Křešín)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 643, Křešín, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Cerhovice, Třenice stanice do Křešín stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..