669
Jízdní řád 669 – Sudovo Hlavno
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brandýs N.L.-St.Bol.Aut.St. (B) | 5:00 | 5:45 | 15:05 | 15:35 | 16:05 | 16:35 | 17:05 | 17:35 | 19:35 |
Brandýs N.L.-St.Bol., Proboštská Jezera | 5:02 | 5:47 | 15:08 | 15:38 | 16:08 | 16:38 | 17:08 | 17:38 | 19:38 |
Borek | 5:04 | 5:49 | 15:10 | 15:40 | 16:10 | 16:40 | 17:10 | 17:40 | 19:40 |
Lhota | 5:08 | 5:53 | 15:15 | 15:45 | 16:15 | 16:45 | 17:15 | 17:45 | 19:45 |
Dřísy, U Vily | 5:10 | 5:55 | 15:17 | 15:47 | 16:17 | 16:47 | 17:17 | 17:47 | 19:47 |
Dřísy, Žel.St. | - | - | - | 15:49 | - | - | - | 17:49 | 19:49 |
Křenek | - | - | - | 15:54 | - | - | - | 17:54 | 19:54 |
Dřísy, Žel.St. | - | - | - | 15:58 | - | - | - | 17:58 | 19:58 |
Dřísy | 5:12 | 5:57 | 15:19 | 16:00 | 16:19 | 16:49 | 17:19 | 18:00 | 20:00 |
Konětopy | 5:15 | 6:00 | 15:22 | 16:03 | 16:22 | 16:52 | 17:22 | 18:03 | 20:03 |
Sudovo Hlavno, Rozc.K Háj. | 5:16 | 6:01 | 15:23 | 16:04 | 16:23 | 16:53 | 17:23 | 18:04 | 20:04 |
Sudovo Hlavno, Konětopská | 5:17 | 6:02 | 15:24 | 16:05 | 16:24 | 16:54 | 17:24 | 18:05 | 20:05 |
Sudovo Hlavno | 5:18 | 6:03 | 15:25 | 16:06 | 16:25 | 16:55 | 17:25 | 18:06 | 20:06 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Brandýs N.L.-St.Bol.Aut.St. (B) | 9:18 | 15:18 | 18:18 |
Brandýs N.L.-St.Bol., Proboštská Jezera | 9:21 | 15:21 | 18:21 |
Borek | 9:23 | 15:23 | 18:23 |
Lhota | 9:28 | 15:28 | 18:28 |
Dřísy, U Vily | 9:30 | 15:30 | 18:30 |
Dřísy, Žel.St. | 9:32 | 15:32 | 18:32 |
Křenek | 9:37 | 15:37 | 18:37 |
Dřísy, Žel.St. | 9:41 | 15:41 | 18:41 |
Dřísy | 9:43 | 15:43 | 18:43 |
Konětopy | 9:46 | 15:46 | 18:46 |
Sudovo Hlavno, Rozc.K Háj. | 9:47 | 15:47 | 18:47 |
Sudovo Hlavno, Konětopská | 9:48 | 15:48 | 18:48 |
Sudovo Hlavno | 9:49 | 15:49 | 18:49 |
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 669 (Sudovo Hlavno)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 669, Sudovo Hlavno, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Brandýs N.L.-St.Bol.Aut.St. (B) stanice do Sudovo Hlavno stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..